keto dietaketo dieta
  • ChiaShake
Nízkosacharidová dieta na 4 týdny 152 porcí
Superpotravina
4 799 Kč Cena za porci: 31,57 Kč Zobrazit
Nízkosacharidová dieta na 8 týdnů 300 porcí
Superpotravina
8 990 Kč Cena za porci: 29,97 Kč Zobrazit
Chia Shake Proteinová tyčinka MEALBAR Banán v čokoládě 70g
49 Kč Cena za porci: 4,90 Kč Zobrazit
Chia Shake Vegan Banán 1200g
749 Kč Cena za porci: 18,73 Kč Zobrazit
Náhrada jídla balíček Chia Shake 40 jídel
990 Kč Cena za porci: 24,75 Kč Zobrazit
Chia Shake optimal banánový 450g
299 Kč Cena za porci: 19,93 Kč Zobrazit
Chia Shake Proteinové müsli borůvka 300g
399 Kč Cena za porci: 39,90 Kč Zobrazit
Chia Shake Dietní balíček na týden 1100g
1 249 Kč Cena za porci: 35,69 Kč Zobrazit
Chia Shake Pudink Piňa Colada 300g
Chia Shake Dietní Koktejl Čokoláda 1200g
999 Kč Cena za porci: 24,98 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Chia Shake

Chia semínka patří k nutričním pokladům, proto Chia Shake dieta znamená pro organismus velký přínos. Spojuje totiž stravování s nízkým podílem sacharidů, které je zdravé, s doplňováním vlákniny, vitamínů, minerálů, stopových prvků. Tato kombinace je pro lidské tělo blahodárná.

Chia Shake dieta vám dodá živiny

Z Mexika a Jižní Ameriky pochází semena Šalvěje hispánské, tedy chia semínka. Mají želatinový povrch a ve vodě nabydou a s nimi svázaná keto dieta umožňuje shazovat kilogramy. Přitom ketonová dieta rozhodně neznamená, že byste si nemohli dovolit i chutná jídla, například proteinové palačinky, Chia pudinky s lesními plody, Dietní čokoládovou kaši. Chia Shake dieta doplní stravování o semínka, která obsahují také velké množství bílkovin, proto s nimi keto dieta výborně ladí. Zároveň v nich najdete i hodně zdravých nenasycených omega-3 mastných kyselin, dále hořčíku, který pomáhá nervové soustavě nebo vápníku podporujícím růst kostí. Je proto jasné, že ketonová dieta ve variantě Chia Shake dodá vašemu organismu patřičnou porci živin.

U Chiashake stravy se naučíte i jíst pravidelně

Pouhých 40 gramů sacharidů denně, to je Chia Shake dieta, její základ. Díky ní nastává už pro 2-3 dnech ketóza, tedy stav, kdy organismus začne z nedostatku sacharidů čerpat palivo pro fungování organismu z tuků. Ty přeměňuje na ketony a z nich dostává energii mozek i svalstvo. Zároveň ketonová dieta podporuje pravidelné dodržování pitného režimu i stravování pětkrát denně. To je nesmírně důležité, keto dieta vás zároveň učí správným životním zásadám. Přitom Chia Shake produkty jsou opravdu dobré, tato ketonová dieta vám umožní ochutnat třeba pudinky s čokoládovou či banánovou příchutí, ale se správným nutričním složením. Proto můžete hřešit, ale zdravě, keto dieta tohle vůbec nevylučuje, právě naopak.

Jaká je Vaše zkušenost s obchodem ChiaShake?