Čokolády a sladkostiČokolády a sladkosti
  • Čokolády a sladkosti
DailyMix Jahodový džem (10 porcí)
Cavalier Čokoláda DARK MOCHA (slazená maltitolem) 90 g
Cavalier Čokoláda MILK PRALINE (slazená maltitolem) 90 g
Chia Shake CHIANELLA - Arašídové máslo 300g
4Slim 100% Čekanko-arašídový krém 250 g
2BSlim Čokoládová omáčka bez kalorií 250 ml
KetoMix Čokoláda DARK 5+1 ZDARMA
200 Kč Cena za porci: 33,33 Kč Zobrazit
4Slim BIOnuta lískooříšková čekanková 250 g
Cavalier Čokoláda MILK PRALINE 5+1 ZDARMA
385 Kč Cena za porci: 64,17 Kč Zobrazit
Cavalier Čokoláda DARK 85% (slazená stévií) 85 g
Načíst další produkty

Čokolády a sladkosti

Mlsat, a přitom nemít pocit, že se stalo něco nepatřičného? Svědomí se pak ozývá hlavně při dietách, že? Ale nebojte se, dnes už to není samozřejmostí. Existují totiž i dobroty, s nimiž si nemusíte vyčítat vlastně vůbec nic. Čokoláda rozhodně není na žádném indexu, jen nesmíte sáhnout po klasice z českých supermarketů, ale speciální verzi. Takové, která počítá hlavně s bílkovinami a omezuje sacharidy na maximum možného. Přesně tak, výborná chuť, a přitom jen málo kalorií. I čokoládové dobroty si můžete dopřát, když držíte keto dietu, nebojte se ničeho!

Nízkosacharidové čokolády zaujmou svou chutí

Můžete si na ně skutečně vsadit! Zdravé mlsání existuje a tentokrát i s čokoládovou příchutí. Vždyť jsou to právě nízkosacharidové čokolády, které pomáhají zvládnout počáteční nástrahy spojené s klasickou keto dietou. Jak praví klasické rčení, každý začátek je těžký – a nejinak je tomu i u dietního jídelníčku, na který přecházíme často prakticky ze dne na den. Arašídové máslo nebo čokoláda bez cukru, ale také výtečný krém ze široké rodiny specialit na téma lískových oříšků. Vaše zdraví potěší i čekankový sirup. Porovnání produktů na současném trhu je snadné, ať už podle značky nebo cenovky, stačí vám k tomu jen jedno jediné kliknutí myši.

Low carb čokolády s nízkým obsahem sacharidů si zamilujete

Jsou skutečným tahákem a chutnají snad všem, že? Přitom ale jejich klasická verze obsahuje příliš mnoho jednoduchých cukrů, a i pár malých dílků je bohužel započitatelným dietním prohřeškem. Odolejte chuti na sladké a dopřejte si low carb čokolády s nízkým obsahem sacharidů, díky nimž není vůbec třeba mít takzvaně černé svědomí. Mléčná čokoláda obohacená porcí lískových ořechů? Jasně, i ta je v nabídce, stačí se trochu porozhlédnout. Do zdravého stravování patří i nízkosacharidové palačinky, se kterými si můžete pěkně doplnit třeba již zmíněný čekankový sirup. Čím bohatší jídelníček, tím také lépe, že? Víc barev umí inspirovat, dejte vale šedi!