ProKloubin je velmi komplexní doplněk stravy pro výživu pohybového aparátu, který lidskému tělu poskytuje zdroj látek přirozeně se vyskytujících v kloubních chrupavkách a strukturách kloubu. Obsahuje hydrolyzovaný, snadno využitelný kolagen, který se lehce vstřebává a cíleně působí tam, kde je ho skutečně potřeba. Doplňuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, kyselinu hyaluronovou, extrakt z přímořské borovice a vitamín C, nezbytný pro normální funkci kostí, kloubních chrupavek a normální tvorbu kolagenu.

BONUSEM tohoto preparátu je bylinný výtažek z Lippia citriodora, s patentově chráněným názvem substance PLANOX L., s mnoha zdokumentovanými příznivými účinky na lidské zdraví. 

Doporučené dávkování: 1-2 tobolky 2× denně dostatečně zapít vodou. Maximálně 4 tobolky denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Balení obsahuje: 60 kapslí, 21 g 

Upozornění: 

Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Bez lepku. Vhodné i pro diabetiky, osoby s nesnášenlivostí lepku a laktózovou intolerancí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Další důležité informace naleznete po zobrazení etikety výrobku. Bez syntetických barviv a aromat.  

Upozornění: Veškeré informace o produktu GOLDIM Prokloubin, kloubní péče, 21 g, 60 kapslí výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce MyKeto (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - MyKeto.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem GOLDIM Prokloubin, kloubní péče, 21 g, 60 kapslí?