brusinky

Řešte problémy se záněty močových cest ihned! 

jaké účinné látky Uroefekt na močové cesty obsahuje?

Brusinkový prášek, extrakt z celíku zlatobýlu, extrakt z listů břízy bělokoré, extrakt z kontryhelu žlutozeleného, extrakt listů brusinky obecné, extrakt květu ibišku súdánského – karkadé. 

Kdy je vhodné UroEfekt podávat? 

BRUSINKY POMÁHAJÍ PŘI OBTÍŽÍCH S MOČENÍM (ZÁNĚTY MOČOVÝCH CEST), CHRÁNÍ PŘI CHLADNÉM POČASÍ, PODÁVAJÍ SE PŘI OPAKOVANÝCH INFEKCÍCH MOČOVÝCH CEST NEBO PŘI JEJICH PŘEDCHÁZENÍ.

 JAK UROEFEKT PŮSOBÍ? 

Vědecké studie ukázaly, že látky obsažené v extraktech brusinky a ibišku súdánského jsou účinné proti E. coli (Escherichia coli), časté příčině urogynekologických zánětů [1],[2] 

HLAVNÍ VÝHODY UROEFEKTU 

- unikátní bylinné složení

- jeho použití pro děti od 3 let je kladně posouzeno Českou pediatrickou společností

- lahodná chuť

- rychlá a jednoduchá příprava - jednoduše rozmícháte ve vodě  

- bez konzervantů a umělých barviv 

- vhodně podpoří pitný režim nezbytný při vylučování škodlivých bakterií E. coli z těla 

Co byste měli vědět o zánětu močových cest 

Záněty močových cest jsou velmi nepříjemné, často se opakující onemocnění, které trápí mnoho dospělých, dětí i dospívajících. Nejčastěji je způsobuje bakterie E. coli, proti které je možné působit nejen antibiotiky, ale také přírodními pečujícími látkami. Osvědčeným, čistě přírodním prostředkem může být kombinace brusinek a ibišku, která je vhodná i v případě, kdy lékař předepíše antibiotika. 

speciální recepturu s brusinkami oceníte:

  • pro jemnou, příjemnou chuť
  • rychlou přípravu - jednoduše nasypete prášek do skleničky a zalijete vodou
  • oceníte v případě, když nechcete nebo nemůžete polykat žádné velké kapsle či tablety 

URO Efekt JUNIOR (pro věk 3 - 12 let):

Balení: 14x5 g, samostatně balené porce. Hmotnost celkem: 70 g. Praktické balení po jednotlivých porcích. Rychlá a jednoduchá příprava. Určeno pro přípravu horkého nebo studeného nápoje, dle zvyklostí a chuťových preferencí vašeho dítěte.

Příprava a dávkování: obsah 1 sáčku dobře rozmíchejte ve 2 dcl vody (horké nebo studené). Podávejte 1 porci (sáček) denně dětem ve věku 3 – 12 let, od 12 let 2 porce (sáčky) denně.

Složení: dextróza, brusinkový prášek, extrakt z celíku zlatobýlu, extrakt z listů břízy bělokoré, extrakt z kontryhelu žlutozeleného, extrakt listů brusinky obecné, extrakt květu ibišku súdánského – karkadé. Bez konzervantů. 

 

URO Efekt (pro věk 12+): 

Balení: 14x5 g, samostatně balené porce. Hmotnost celkem: 70 g. Praktické balení po jednotlivých porcích. Rychlá a jednoduchá příprava. Určeno pro přípravu horkého nebo studeného nápoje, dle vašich zvyklostí a chuťových preferencí.

Příprava a dávkování: obsah 1 sáčku dobře rozmíchejte ve 2 dcl vody (horké nebo studené). Podávejte 2 až 3 dávky (sáčky) denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení: dextróza, brusinkový prášek, extrakt z celíku zlatobýlu, extrakt z listů břízy bělokoré, extrakt z kontryhelu žlutozeleného, extrakt listů brusinky obecné, extrakt květu ibišku súdánského – karkadé, riboflavin-5-fosfát, sodná sůl. Bez konzervantů.

Upozornění: Pro dospělé a mladistvé od 12 let. Těhotným a kojícím ženám doporučuje užívání lékař. V případě potřeby je možné užívat dlouhodobě.  

Akce platí pouze do vyprodání zásob.  

- - -

Odkazy na vědecké práce: 

[1] FULLERTON Marjorie, KHATIWADA Janak, JOHNSON Jacqueline U., DAVIS Shurrita, WILLIAMS Leonard L. Determination of Antimicrobial Activity of Sorrel (Hibiscus sabdariffa) on Esherichia coli O157:H7 Isolated from Food, Veterinary, and Clinical Samples. Journal of Medicinal Food [online]. September 2011, 14(9): 950-956 [cit. 1.8.2013]. Dostupné z doi:10.1089/jmf.2010.0200.

[2] Ermel G, Georgeault S, Inisan C, Besnard M. Inhibition of adhesion of uropathogenic Escherichia coli bacteria to uroepithelial cells by extracts from cranberry. Journal of Medicinal Food [online]. 2012 Feb;15(2):126-34 [cit. 1.8.2013]. Dostupné z doi: 10.1089/jmf.2010.0312. Epub 2011 Nov 14. 

Upozornění: Veškeré informace o produktu GOLDIM spol. s r.o. URO efekt, na močové cesty, sáčky 14×5g URO Efekt: JUNIOR 14×5 g výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce MyKeto (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - MyKeto.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem GOLDIM spol. s r.o. URO efekt, na močové cesty, sáčky 14×5g URO Efekt: JUNIOR 14×5 g?