INPURE® - PROVĚŘENÉ SLOŽENÍ S ALOE VERA 

Ověřené složení v čele s 3 aktivními bylinnými ingrediencemi, bio aloe vera, NEOPUNTIA® a ostropestřec mariánský. Složení je doplněno o čistící vlákninu z citrusových plodů, extrakt z cenné violky (Viola tricolor) a artyčoku (Cynara cardunculus). 

bio NEOPUNTIA® - chráněno patentem (Opuntia ficus indica) 

✓ PŘI UŽÍVÁNÍ INPURE - DBEJTE NA DOSTATEČNÝ PITNÝ REŽIM! 

Balení: 60 tablet, 45 g, balení na 14 dní až 1 měsíc. 

Dávkování: 1-2 tablety denně nejlépe před jídlem zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení: inulín (vláknina), plnidlo: sorbitol; extrakt z artyčoku (Cynara cardunculus), mikrokrystalická celulóza (vláknina), citrusová vláknina, extrakt z ostropestřce mariánského (Silybum marianum), extrakt z violky trojbarevné (Viola tricolor), bio NeOpuntia® (vláknina z opuncie Opuntia ficus indica), protispékavá látka: stearan hořečnatý rostlinný; extrakt z bio aloe vera.

Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Vložený absorbér vlhkosti není určen k jídlu! Dbejte na dostatečný pitný režim! Užívejte nejlépe na lačno! Vhodný pro dospělé. Vhodný pro osoby s nesnášenlivostí lepku, vegetariány, diabetiky. Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.  

VYVINUTO, VYROBENO A OVĚŘENO V ČR.  

Upozornění: Veškeré informace o produktu INPURE, detoxikace, odvodnění, 45 G, 60 TABLET výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce MyKeto (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - MyKeto.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem INPURE, detoxikace, odvodnění, 45 G, 60 TABLET?