KetoMix KetoMix Apetit Stop (15 sáčků)
KetoMix
300 Kč Cena za porci: 20,00 Kč

Trápí vás neustálá chuť na jídlo? Sotva dojíte oběd, tak už se vám sbíhají sliny na nějaký dezert? A večer u televize vás honí mlsná na něco slaného? Díky doplňku stravy KetoMix Apetit Stop je chutím na jídlo během diety konec.

Chaluha bublinkatá, která je v doplňku stravy obsažena, podporuje kontrolu tělesné hmotnosti a má podíl na tom, že se budete cítit sytí. Glukomannan zase přispívá ke snížení hmotnosti. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g glukomannanu denně ve třech dávkách po 1 g zapitých 1–2 sklenicemi vody, před jídlem.

Návod k použití

Sáček rozmíchejte ve 150 ml vody. Míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Po přípravě ihned spotřebujte.

Doporučené dávkování

1-3 sáčky denně. Jedna porce obsahuje 3 g

Složení

Konjaková guma, pšeničný dextrin, aroma, kyselina citronová, kyselina jablečná, prášek z červené řepné šťávy, fruktóza, protispékavé látky: oxid křemičitý, uhličitan hořečnatý; barvivo: beta-karoten, sladidla: sukralóza, acesulfam draselný; práškový extrakt z chaluhy, chlorid chromitý.
Může obsahovat stopy: korýšů, vajec, ryb, sóji, mléka, ořechů, celeru

AKTIVNÍ LÁTKY 100 g výrobku obsahuje 1 porce / 1 porcia (3 g) obsahuje %* na 100 g
Konjaková guma (Amorphophallus konjac K. Koch) 41, 67 g 1,25 g -
  z toho glukomannany 33,33 g 1 g -
Extrakt z chaluhy bublinkaté (Fucus vesiculosus L.)  683,33 mg  20,5 mg  -
  z toho jód  766,67 µg  23 µg  511 %
Chrom  200 µg  6 µg  500 %

Hmotnost

45 g

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Skladujte při teplotě do 20 °C. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření spotřebujte.

Upozornění: Veškeré informace o produktu KetoMix KetoMix Apetit Stop (15 sáčků) výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce KetoMix (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - KetoMix.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem KetoMix KetoMix Apetit Stop (15 sáčků)?