KetoMix KetoMix Apetit Stop (15 sáčků)
KetoMix
330 Kč Cena za porci: 22,00 Kč

Trápí vás neustálá chuť na jídlo? Sotva dojíte oběd, už se vám sbíhají sliny na něco dalšího? A večer u televize vás pořád honí mlsná na sladké nebo na slané? Díky doplňku stravy KetoMix Apetit Stop je chutím na jídlo během diety konec.

Zapomeňte na přejídání! KetoMix Apetit Stop obsahuje rostlinnou vlákninu glukomannan, díky které se budete delší dobu cítit sytí. Zmizí i neovladatelné chutě mlsat. Ke snížení vaší váhy přispěje i chaluha bublinatá, mořská řasa, která je v doplňku stravy také zastoupena. Ta podporuje metabolismus a zlepšuje trávení.  Pro maximální účinek pijte KetoMix Apetit Stop před jídlem.

Návod k použití

Sáček rozmíchejte ve 150 ml vody. Míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Po přípravě ihned spotřebujte.

Doporučené dávkování

1-3 sáčky denně. Jedna porce obsahuje 3 g.

Složení

Konjaková guma, pšeničný dextrin, aroma, kyselina citronová, kyselina jablečná, prášek z červené řepné šťávy, fruktóza, protispékavé látky: oxid křemičitý, uhličitan hořečnatý; barvivo: beta-karoten, sladidla: sukralóza, acesulfam draselný; práškový extrakt z chaluhy, chlorid chromitý.
Může obsahovat stopy: korýšů, vajec, ryb, sóji, mléka, ořechů, celeru

AKTIVNÍ LÁTKY 100 g výrobku obsahuje 1 porce / 1 porcia (3 g) obsahuje %* na 100 g
Konjaková guma (Amorphophallus konjac K. Koch) 41, 67 g 1,25 g -
  z toho glukomannany 33,33 g 1 g -
Extrakt z chaluhy bublinkaté (Fucus vesiculosus L.)  683,33 mg  20,5 mg  -
  z toho jód  766,67 µg  23 µg  511 %
Chrom  200 µg  6 µg  500 %

Hmotnost

45 g

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Skladujte při teplotě do 20 °C. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření spotřebujte.

Upozornění: Veškeré informace o produktu KetoMix KetoMix Apetit Stop (15 sáčků) výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce KetoMix (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - KetoMix.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem KetoMix KetoMix Apetit Stop (15 sáčků)?