KetoMix KetoMix blokátor sacharidů (5 sáčků)
KetoMix
200 Kč Cena za porci: 40,00 Kč

Pokud držíte dietu KetoMix, pravděpodobně už víte, že příjem sacharidů je omezen na minimální množství. Může se ale stát, že jednou za čas zhřešíte a dopřejete si jídlo s více sacharidy, což vás může snadno dostat z ketózy. Od toho je tady tzv. KetoMix blokátor sacharidů.

Tento doplněk stravy se sladidlem je primárně určen k vstřebávání tuků a sacharidů a kontrole tělesné hmotnosti. Obsahuje řadu látek, které k těmto účinkům přispívají, a to konkrétně prášek z Opuncie mexické, která podporuje metabolismus tuků a sacharidů, práškový extrakt z jablek pro kontrolu tělesné hmotnosti a práškový extrakt z oddenku kurkumy, který stimuluje chuť k jídlu.

Návod k použití

Obsah sáčku nechte rozpustit na jazyku. Dávkujte postupně.

Doporučené dávkování

1 sáček denně po jídle

Složení

Prášek z Opuncie mexické, přírodní aromata, čekanková vláknina, práškový extrakt z bílých fazolí, regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný, práškový extrakt z oddenku kurkumy, práškový extrakt z jablek, triglyceridy středního řetězce z kokosového oleje, sladidlo: steviol glykosidy.
Může obsahovat stopy: lepku, korýšů, vajec, ryb, sóji, mléka, ořechů, celeru.

AKTIVNÍ LÁTKY 100 g výrobku obsahuje 1 porce / 1 porcia (4,5g) obsahuje
Prášek z Opuncie mexické 44,45 g 2000 mg
Práškový extrakt z bílých fazolí (Phaseolus vulgaris L.) 11,11 g 500 mg
   z toho aktivace inhibice amylázy 122 222 IU 5500 IU
Práškový extrakt z oddenku kurkumy (Curcuma longa L.) 1,36 g 61 mg
  z toho kurkuminoidy 1,27 g 57 mg
  z toho kurkuminy 0,96 g 43 mg
Práškový extrakt z jablek (Malus domestica Borkh) 1,11 g 50 mg
  z toho polyfenoly 0,89 g 40 mg
  z toho phloridzin 56 mg 2,5 mg

 

Hmotnost

22,5 g

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Skladujte při teplotě do 20 °C. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření spotřebujte.

Upozornění: Veškeré informace o produktu KetoMix KetoMix blokátor sacharidů (5 sáčků) výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce KetoMix (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - KetoMix.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem KetoMix KetoMix blokátor sacharidů (5 sáčků)?