Dobrého jídla není nikdy málo. Zejména, když držíte dietu. Vyberte si tedy naše dva úspěšné a osvědčené produkty – proteinovou polévku s rajskou příchutí (10 porcí) a proteinovou omeletu se zeleninovou příchutí (10 porcí).

Rajčatová polévka KetoMix je skvělým jídlem pro celý den - pouhým rozmícháním polévkové směsi v horké vodě připravíte během chvilky své polední jídlo, svačinu nebo večeři. Polévku můžete obohatit přidáním bylinek, oblíbeného koření, zeleniny, hub nebo podušeného kysaného zelí. Zeleninová omeleta KetoMix se jednoduše a rychle připravuje a skvěle chutná. Je výborná s restovanou zeleninou, houbami nebo jen tak samotná.

Obě jídla obsahují minimum sacharidů, optimální množství bílkoviny a dostatek vlákniny, minerálních látek i vitamínů. Jsou tedy vhodná nejen pro ketonovou dietu, ale i běžný zdravý jídelníček.

*Vyhrazujeme si právo na změnu balíčku dle aktuálních skladových zásob.

Upozornění: Veškeré informace o produktu KetoMix Rajská polévka a zeleninová omeleta (20 porcí) + šejkr + manuál výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce KetoMix (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - KetoMix.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem KetoMix Rajská polévka a zeleninová omeleta (20 porcí) + šejkr + manuál?