Rádi si zpříjemníte večerní okamžiky sklenkou vína, ale při dietě si ho zakazujete? Řešením je exkluzivní jakostní víno KetoMix, které neobsahuje téměř žádné sacharidy. Nemusíte mít tedy obavy, že svou ketonovou dietu ohrozíte.
Unikátní pozdní sběr, ročník 2019, vás nadchne nejen svou vůní nasládlých bezinek a černého rybízu, ale také lehkou a svěží chutí citrusů.
Jeho kvalitu dokazuje také několik ocenění. Pyšní se zlatou medailí z FESTWINE, velkou zlatou medailí z Lednických vinných trhů a Litoměřic a nakonec stříbrnou medailí z AWC Vienna.

Samozřejmě, stejně jako u jakékoliv jiné redukční diety, je nutná střídmost, proto nedoporučujeme více než jeden decilitr vína denně. V prvním týdnu diety KetoMix, kdy si tělo na ketózu ještě zvyká, je vhodné alkohol zcela vyloučit.

  • OD DRUHÉHO TÝDNE DIETY KETOMIX JE MAXIMÁLNÍ POVOLENÁ DENNÍ DÁVKA 1 DCL VÍNA.

Objem

0,75 l

Obsah alkoholu

13 % obj.

Plněno ve: Vajbar Bronislav - vinařství, Nádražní 480, Rakvice.

Víno z České republiky.

Oxid siřičitý, zbytkový cukr 2,6 g/l.

Upozornění: Veškeré informace o produktu KetoMix Sauvignon jakostní víno s přívlastkem 2019 výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce KetoMix (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - KetoMix.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem KetoMix Sauvignon jakostní víno s přívlastkem 2019?