keto dietaketo dieta
  • MixSlim
Mix Slim Dieta na 4 týdny - 146 porcí
4 990 Kč Cena za porci: 34,18 Kč Zobrazit
Mix Slim Vanilková příchuť - 15 porcí
Mix Slim Dietní polévka sýrová - 6 porcí
399 Kč Cena za porci: 66,50 Kč Zobrazit
Mix Slim Dietní Koktejl + Příchuť + Shaker 15 porcí
499 Kč Cena za porci: 33,27 Kč Zobrazit
Mix Slim Dieta na 2 týdny - 70 porcí
2 299 Kč Cena za porci: 32,84 Kč Zobrazit
Mix Slim Meruňková příchuť - 15 porcí
69 Kč Cena za porci: 4,60 Kč Zobrazit
Mix Slim Dietní kaše - 10 porcí
399 Kč Cena za porci: 39,90 Kč Zobrazit
Mix Slim Čokoládová příchuť - 15 porcí
Mix Slim Dietní koktejl - 15 porcí
479 Kč Cena za porci: 31,93 Kč Zobrazit
Mix Slim Dieta na týden - 35 porcí
1 299 Kč Cena za porci: 37,11 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

MixSlim

Spousta vlákniny a proteinů, to je způsob, jak hubnout pomocí jídel MixSlim. Jádrem je ketonová dieta, která kromě žádoucího snížení příjmu sacharidů a dostatku bílkovin zajistí i vysoký podíl vlákniny, která má kladný vliv nejenom na trávení, ale i na další procesy ve vašem těle. Spalování tuků podpoří keto dieta.

S MixSlim snížíte nejenom krevní cukr

Přechod na dietu MixSlim vám pomůže nejenom k redukci nadbytečných kilogramů. Zároveň vám keto dieta přinese i celou řadu dalších zdravotních benefitů. Především ketonová dieta těžící ze stavu ketózy, kdy tělo čerpá energii z tuků, pomáhá regulovat a snižovat hladinu glykémie. Děje se tak s MixSlim nejenom díky nižšímu podílu cukrů ve stravě, ale i zásluhou velkého množství vlákniny. Bez vlákniny se ketonová dieta neobejde, brzdí vstřebávání cukru. Navíc má v trávicím systému ještě jeden další důležitý úkol. Podporuje činnost trávicí soustavy, omezuje vstřebávání tuků a pomáhá tak snížit hladinu špatného LDL cholesterolu. Vám díky tomu keto dieta v této podobě pomůže upravit důležité zdravotní parametry na požadované hodnoty.

Cesta k lepší pleti také vede přes MixSlim

Vysoký podíl jednoduchých cukrů ve stravě vede nejenom k přibírání, ale také k řadě zdravotních komplikací. Proto keto dieta praktikovaná s MixSlim vede například i ke zlepšení kvality pleti a celulitidy. Celkově nižší příjem sacharidů a navýšení podílu vlákniny přináší i pocit sytosti, takže ketonová dieta neznamená hladovění – naplníte si žaludek bílkovinami a vlákninou. Snížení hladiny cholesterolu při MixSlim dietě přináší další bonus v podobě nižšího rizika kardiovaskulárních onemocnění, keto dieta působí proti ukládání aterosklerotických plátů v cévách. Ovšem nemusíte mít obavu, že vám nebude dietní jídlo chutnat, dopřejete si s MixSlim výborné pokrmy, třeba rajskou, zeleninovou či sýrovou polévku, ale ketonová dieta vám představí jejich zdravější varianty.

Jaká je Vaše zkušenost s obchodem MixSlim?