Během sportovní aktivity dochází k nadměrnému pocení, čímž sportovec ztrácí nejen důležité minerální látky, které jsou potřebné pro jeho výkon, ale i elektolyty, které zajišťují rovnováhu tekutin v buňkách. Iontia power neobsahuje žádná syntetická aromata, barviva, konzervanty ani synteticky vyráběné minerální látky, které jsou obsaženy v běžně dostupných iontových nápojích. Iontia Power obsahuje pouze minerální látky přirozeně se vyskytující v syrovátce. Dextróza zajišťuje transport minerálních látek.

Rozpuštěním ve vodě získáte sportovní nápoj vhodný pro udržení vašeho sportovního výkonu po dlouhou dobu

IONTIA POWER BROSKEV obsahuje multivitamínový komplex.

  • S vysokým obsahem prebiotické vlákniny
  • Bez lepku
  • Bez syntetických konzervantů, barviv, sladidel a aromat
  • Bez stimulantů
  • Bez palmového oleje
  • Bez GMO

Složení: sušená syrovátka (přírodní zdroj minerálních látek), dextróza, sacharóza, Aquamin Mg (přírodní zdroj hořčíku), přírodní aroma; vitamínový premix (maltodextrin, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-α-tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin), regulátor kyselosti: kyselina jablečná, barvivo: beta-karoten.

Upozornění: Veškeré informace o produktu MyKETO Iontia Power broskev 500 g výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce MyKeto (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - MyKeto.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem MyKETO Iontia Power broskev 500 g?