MAXI Recovery Protein Gym&Body jahoda-vanilka patří do nové generace multifunkčních proteinových nápojů. Zvyšuje výživu a regeneraci nejen svalů, ale i celého pohybového aparátu (díky kolagenu typu II a bylinnému extraktu Planox L). MCT olej je rychlým zdrojem energie pro fyzické i duševní činnosti. Složení výrobku je chráněno užitným vzorem. Vyvinuto a vyrobeno v ČR.

MAXI Recovery Protein
 • Příchuť: jahoda-vanilka
 • Obsah proteinů: 37 % - kombinace snadno stravitelného živočišného a rostlinného proteinu 
 • Obsah sacharidů: 37 %
 • Hmotnost: 600 gramů
 • Zdroj vitamínů: C, E, B1, B2,, B3, B6, B12, kyseliny listové, kyseliny pantothenové a biotinu
 • 1 porce = 30 gramů vyjde na 39,25 Kč
Výhody složení proteinu:

Vše co potřebuje vaše tělo k regeneraci v jednom proteinovém nápoji. MCT oleje, vit.D, kolagen a bylinný extrakt pro pohybový aparát.

 • Vitamín D napomáhá udržení normální činnosti svalů, k udržení normálního stavu kostí a zubů, přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu.
 • Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty a také k udržení normálního stavu kostí.
 • Sacharidy přispívají k obnově normální svalové funkce (kontrakce) po vysoce intenzivním a/nebo dlouhotrvajícím fyzickém výkonu, jehož výsledkem je svalová únava a vyčerpání zásob glykogenu v kosterním svalstvu .příznivého účinku se dosáhne konzumací sacharidů při celkovém přívodu 4 g/kg tělesné hmotnosti ze všech zdrojů, a to v dávkách podaných v průběhu prvních čtyř hodin po vysoce intenzivním a/nebo dlouhotrvajícím fyzickém výkonu, jehož výsledkem je svalová únava a vyčerpání zásob glykogenu v kosterním svalstvu, a nejpozději šest hodin po daném výkonu.
 • MCT oleje jsou přímo a rychle metabolizovány v játrech na ketony, které se rychle vstřebávají do těla. Jsou rychlým zdrojem energie a neukládají se jako zásobní tuk. Napomáhají spalování tuků, vyvolávají pocit sytosti. MCT oleje pomáhají udržet ketózu navozenou během ketonové diety.
 • S přidaným kolagenem typu II + bylinným extraktem Planox L jako rychlý zdroj energie pro fyzické i duševní činnosti.

Pochutnáte si, doplníte kvalitně tekutiny a přispějete k regeneraci těla- snížením míry únavy a vyčerpání (díky vit. B12, ,B2 a B6) i nervového systému. (díky vit. B1, C)

Doporučujeme kombinovat s doplňkem stravy FATBURN

Složení: syrovátka, syrovátkový protein (z mléka), kolagen, hráškový protein, maltodextrin, inulín, MCT olej (100% kokosový) (kokosový olej, rozpustná kukuřičná vláknina, kaseinát sodný, slunečnicový lecitin, oxid křemičitý) 5 %; taurin, zahušťovadlo: xanthan; červená řepa sušená, Planox L (extrakt Lippia citriodora), jahoda prášek 0,1 %; přírodní vanilkové aroma, aromata, regulátor kyselosti: kyselina citronová; vitamínový premix (maltodextrin, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL- -tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin- mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin), cholekalciferol, multienzymový komplex (maltodextrin, proteáza, alfa-amyláza, laktáza, lipáza, celuláza), sladidlo: sukralóza. Podrobné složení aminokyselin ZDE.

BEZ PŘIDANÝCH CUKRŮ - S VYSOKÝM OBSAHEM BÍLKOVIN

Upozornění: Veškeré informace o produktu MyKETO MAXI Recovery Protein Gym Body jahoda-vanilka 600g výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce MyKeto (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - MyKeto.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem MyKETO MAXI Recovery Protein Gym Body jahoda-vanilka 600g?