MyKETO proteinová keto dieta - balíček "Mlsejte a hubněte", 10×40g
MyKeto
470 Kč Cena za porci: 47,00 Kč

Zapomeňte na drastické a přitom neúčinné diety a namísto nich objevte ověřený systém proteinových jídel a nápojů pro regulaci hmotnosti, českou keto dietu MyKETO. Pochutnejte si na proteinových kaších, dezertu a proteinových koktejlech. Inspirováno přírodou. Např. jahodová kaše je dochucena čistě přírodním jahodovým práškem. Produkty jsou bez přidaného cukru a bez palmového oleje. Namísto běžných chemických konzervantů v MyKETO používáme výhradně bylinný extrakt z rozmarýnu. 

Výhodný balíček "Zdravé mlsání" zakoupíte za akční cenu také u výživových poradců. Platba je možná i benefitními poukázkami u poradců. Více informací viz sekce poradci

Co proteinový balíček "mlsejte bez výčitek" obsahuje? 

Ochutnáte lahodnou MyKETO Proteinovou kaši jahodovou s beta-glukany, MyKETO Proteinovou kaši s příchutí čokolády, MyKETO proteinovou kaši s příchutí jablka-skořice s beta-glukany, dopřejete si úžasný MyKETO Proteinový puding s příchutí bílá čokoláda, z proteinových nápojů ochutnáte lahodný MyKETO Proteinový koktejl jahoda-vanilka, u kterého se zákazníci shodli, že má naprosto skvělou chuť, nebo si během minuty vykouzlíte MyKETO Proteinový koktejl s příjemnou příchutí kapučína

Dárkový balíček MyKETO

HLEDÁTE TOP DÁREK PRO VAŠE BLÍZKÉ?

Vsaďte na Dárkový balíček "Mlsejte bez výčitek", obdarovat s ním můžete muže i ženy, o kterých víte, že chtějí harmonizovat svou hmotnost a touží po krásné postavě. Balíčkem je potěšíte a zároveň jim pomůžete začít plnit jejich sen.  

Co balíček obsahuje? Mějte přehled! 

 
✓ MyKETO Proteinová kaše s příchutí čokoláda 40g
✓ MyKETO Proteinová kaše s příchutí jablko-skořice s beta-glukany 40g
✓ MyKETO Proteinová kaše jahodová s beta glukany 5x40g
✓ MyKETO Proteinový koktejl s příchutí jahoda-vanilka 40g
✓ MyKETO Proteinový koktejl s příchutí kapučíno 40g
✓ MyKETO Proteinový puding s příchutí bílá čokoláda 40g
✓ MyKETO Informační brožura
 

 

Detailní složení jednotlivých výrobků naleznete u jednotlivých produktů. 

UPOZORNĚNÍ: 

Proteinová jídla jsou vzájemně zaměnitelná. Dodržujte dostatečný denní příjem tekutin. Součást náhrady celodenní stravy pro regulaci hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin MyKETO zajišťuje pestrost stravy a zároveň veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Budete-li chtít pokračovat v celodenní náhradě stravy pouze proteinovými potravinami MyKETO déle než 3 týdny, měli byste se poradit s lékařem. Pokud nahradíte 1 - 2 jídla běžnou nízkoenergetickou stravou, konzultace nejsou nutné.

Upozornění: Veškeré informace o produktu MyKETO proteinová keto dieta - balíček "Mlsejte a hubněte", 10×40g výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce MyKeto (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - MyKeto.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem MyKETO proteinová keto dieta - balíček "Mlsejte a hubněte", 10×40g?