MyKETO proteinová keto dieta - balíček "Slaný MIX", 10x40g
MyKeto
470 Kč Cena za porci: 47,00 Kč

novinky-velky-1600x420

Mimořádná nabídka slaného mixu lahodných proteinových jídel MyKETO se slevou 20%. Vyzkoušejte proteinové jídlo na hubnutí ketodiety MyKETO se spoustou lahodných příchutí ještě dnes! Skvělý balíček pro muže! 

Tento skvělý výhodný balíček zakoupíte za akční cenu také u výživových poradců

V rámci tohoto balíčku si dopřejete chutná a nutričně vyvážená proteinová jídla rozmanitých chutí. V balíčku máte 5 samostatných porcí křupavých bramboráčků s vysokým, 50% obsahem proteinů. Na rozdíl od klasických bramboráků je připravíte téměř bez námahy během chviličky. Skvěle chutnají jak teplé, tak i studené. Doplnit je můžete např. dušeným bílým zelím (v rámci ketodiety bez přidaného cukru). Zachutná vám také proteinová omeleta sýrová s vysokým obsahem vlákniny nebo třeba Proteinové hovězí ragú s kuskusem. Z proteinových polévek ochutnáte lahodnou polévku hráškovou se třemi druhy proteinů (syrovátkový, rýžový a hráškový) a polévku žampionovou. Krémová konzistence polévek přispívá k dobrému pocitu nasycení, které přetrvá delší dobu. Jako poslední z balíčku ochutnáte velmi měkké a krásně voňavé sušené vepřové maso s pepřem, které je zdrojem velmi kvalitních proteinů a dopřeje vám pocit výborného zasycení. Naše sušené maso je bez glutamátu, umělých barviv a chutná opravdu výborně! 

MyKETO Proteinové jídlo bramboráčky 5x40g

MyKETO Proteinová omeleta sýrová 40g

MyKETO Proteinové jídlo hovězí ragú s kuskusem 55g

MyKETO Proteinová polévka hrášková 40g

MyKETO Proteinová polévka žampiónová krémová 40g

MyKETO Sušené maso vepřové s pepřem 23g

MyKETO Brožura zdarma

 

S tímto balíčkem získáte výběr 10 proteinových jídel, které skutečně využijete a oceníte. Nyní navíc za velmi výhodnou cenu v rámci speciální nabídky. Složení produktů naleznete v detailu konkrétních výrobků. 

Upozornění: Veškeré informace o produktu MyKETO proteinová keto dieta - balíček "Slaný MIX", 10x40g výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce MyKeto (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - MyKeto.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem MyKETO proteinová keto dieta - balíček "Slaný MIX", 10x40g?