MyKETO proteinová keto dieta MEDIUM 1, 70 jídel (dieta na 14 dní)
MyKeto
3 359 Kč Cena za porci: 47,99 Kč

Výhodný balíček MEDIUM1 je vhodný při střední nadváze. Obsahuje vše potřebné pro bezproblémové zvládnutí prvních 14 dnů diety. Jedná se o velmi kvalitní náhradu celodenní stravy pro regulaci hmotnosti, která vašemu tělu dodá vše potřebné. Každé jídlo vás namísto běžných 54 Kč bude stát jen 47,99 Kč. Navíc máte zajištěnou pomoc a podporu výživových poradců, na veškeré produkty se plně vztahuje garance kvality, dietní program byl vyvinut, je vyroben a ověřen v ČR.

Tento výhodný balíček zakoupíte za akční cenu také u výživových poradců. Platba je možné i benefitními poukázkami, více informací viz sekce poradci

  • Jídla jsou určena pro fázi 1

  • Celkový počet porcí: 70 ks proteinových jídel

  • MyKETO vám garantuje optimální hmotnost jedné porce jídla 40-55 g, pozor, až toto množství velmi dobře zasytí!  

Výhodný balíček MEDIUM1 - 14 dní vaší diety (proteinová jídla pro fázi 1)

Infografika_medium1_maxi_gold 

Jak budu uvedená jídla konzumovat? Je to velmi jednoduché!

faze_1

Fáze 1 - první a druhý týden (5× denně proteinové jídlo MyKETO)   

    

salat_miska    VYBRALI JSTE SPRÁVNÝ BALÍČEK?

Dietní program MEDIUM je program při střední nadváze. Pokud chcete regulovat svoji hmotnost více, sáhněte po výhodném balíčku MAXI. Při lehké nadváze je naopak vhodný balíček SOFT.

UPOZORNĚNÍ: 

Balíček je koncipován tak, aby jeho skladba byla vyvážená a maximálně směřovala k hlavnímu cíli - pohodlné regulaci vaší hmotnosti. Ve výhodných balíčcích není možný výběr konkrétních chutí. Skladba balíčku se může měnit s ohledem na stav aktuálních skladových zásob. Proteinová jídla jsou vzájemně zaměnitelná. Dodržujte dostatečný denní příjem tekutin.

Náhrada celodenní stravy pro regulaci hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin MyKETO zajišťuje pestrost stravy a zároveň veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den.  Budete-li chtít pokračovat v celodenní náhradě stravy pouze proteinovými potravinami MyKETO déle než 3 týdny, měli byste se poradit s lékařem. Pokud nahradíte 1 - 2 jídla běžnou nízkoenergetickou stravou, konzultace nejsou nutné. 

Upozornění: Veškeré informace o produktu MyKETO proteinová keto dieta MEDIUM 1, 70 jídel (dieta na 14 dní) výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce MyKeto (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - MyKeto.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem MyKETO proteinová keto dieta MEDIUM 1, 70 jídel (dieta na 14 dní)?