970x250_balicek_pro_dva

 

Hubnutí a změna životního stylu jde lépe a efektivněji, když máte parťáka, který do toho jde s Vámi. Proto jsme pro vás připravili výhodný letní balíček pro dva. Vyberte si svého partnera na hubnutí a jděte do toho naplno! Ať už je to manžel, manželka, kamarád, rodič nebo třeba kolegyně v práci, ve dvou se hubne lépe, protože máte motivaci, sdílíte své úspěchy a inspirujete se ve zkoušení nových jídel a aktivit.

nyní je ten nejlepší čas jít do toho!

Říkáte si, že už je ten nejvyšší čas začít hubnout? S MyKETO máte nyní jedinečnou příležitost. Nebude to trvat dlouho a horké letní dny budou doslova volat po osvěžujících koktejlech. Jaké drinky si dopřát, abyste se cítili skutečně dobře v plavkách a v přiléhavém oblečení? Jednoduše sáhněte po výhodném balíčku proteinových koktejlů na hubnutí. 

Pro oba získáváte slevu 500 Kč + praktický šejkr pro snadnou přípravu proteinových koktejlů (celodenní náhrada stravy, plnohodnotně vám tedy nahradí denní jídlo). 

✓ Skvělé na výlety, domů, do zaměstnání i na dovolenou! 

CO OCHUTNÁTE? 

Žhavou letní Piňa coladu, na kterou máme ty nejskvělejší ohlasy od zákazníků, a která v sobě snoubí úžasnou chuť ananasu a kokosového mléka v nealko letní osvěžující variantě. Dále si dopřejete lahodné proteinové koktejly s příchutí manga, jahod-vanilky, malin, višní a banánu. Ve výhodném balíčku nechybí ani mix čoko příchutí - bílá čokoláda, čokoláda a kupučíno, které vám přijdou chuť třeba během dlouhého letního večera. Kapučíno skvěle chutná i jako teplý nápoj! 

lákavý MIX PROTEINOVÝCH KOKTEJLŮ!

  • Proteinový koktejl s příchutí Piňa colada (2×5 porcí) NOVINKA! 
  • Proteinový koktejl s příchutí mango (2×5 porcí)
  • Proteinový koktejl s příchutí malina (2×5 porcí)
  • Proteinový koktejl s příchutí višeň (2×5 porcí)
  • Proteinový koktejl s příchutí jahoda-vanilka  (8×1 porce)
  • Proteinový koktejl s příchutí banán (6×1porce)
  • Proteinový koktejl s příchutí bílá čokoláda (6×1porce)
  • Proteinový koktejl s příchutí kapučíno (8×1 porce)
  • Proteinový koktejl s příchutí čokoláda (6×1porce)

CELKEM ZÍSKÁTE 2×37 PORCÍ LAHODNÝCH PROTEINOVÝCH KOKTEJLŮ + 2 ŠEJKRy ZDARMA! 

ideálně nachystáno na hubnutí ve dvou, detailní složení jednotlivých výrobků najdete v detailech výrobků (v obrázku)

ušetříte dohromady 1.000 Kč. to už stojí za to!

Neváhejte, nabídka je časově omezena!  

 

Upozornění: Veškeré informace o produktu MyKETO proteinová keto dieta - MEGA výhodný letní balíček PRO DVA, 74×40g výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce MyKeto (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - MyKeto.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem MyKETO proteinová keto dieta - MEGA výhodný letní balíček PRO DVA, 74×40g?