MyKETO proteinová keto dieta SOFT1, výhodný dietní balíček 63 jídel (dieta na 14 dní)
MyKeto
2 999 Kč Cena za porci: 47,60 Kč

soft-970x250

Výhodný balíček SOFT1 proteinové diety pro rychlé a pohodlné hubnutí obsahuje vše co potřebujete pro bezproblémové zvládnutí první poloviny dietního plánu. Pokud si chcete zakoupit balíček pro celý dietní plán - na celý měsíc diety, sáhněte po balíčku SOFT 2. K balíčku navíc máte zajištěnu pomoc a podporu zkušených výživových poradců, na produkty se plně vztahuje garance kvality. Garantujeme vám optimální hmotnost jedné porce jídla 40-55 g, pozor, až toto množství velmi dobře zasytí! Dietní program je ryze český a byl vyvinut, vyroben a ověřen v ČR. 

Výhodný balíček SOFT1 zakoupíte za akční cenu také u výživových poradcůPlatba je možné i benefitními poukázkami, více informací viz sekce poradci

  • Jídla jsou určena pro fáze 1 a 2

  • Celkový počet porcí: 63 ks proteinových jídel

Detailní skladba zásilky dietního plánu pro pohodlné hubnutí SOFT1:

  Infografika_soft1  

 

jak budu uvedená proteinová jídla konzumovat? Je to velmi jednoduché!

faze_1

 

 

 

Fáze 1 – první týden budete konzumovat 5× denně proteinové jídlo MyKETO jako kompletní náhradu denního jídla.

 

faze_2

Fáze 2 – druhý týden budete konzumovat 4× denně proteinové jídlo MyKETO + oběd, složený z masa (příp. tofu) a zelené či bílé zeleniny. 

UPOZORNĚNÍ: 

Balíček je koncipován tak, aby jeho skladba byla vyvážená a maximálně směřovala k hlavnímu cíli - zhubnutí. Ve výhodných balíčcích není možný výběr konkrétních chutí. Skladba balíčku se může měnit s ohledem na stav aktuálních skladových zásob. Proteinová jídla jsou vzájemně zaměnitelná. Nekonzumujte dvě jídla připravovaná na oleji (omelety, bramboráčky) během jednoho dne. Dbejte na správný pitný režim. 

alergie_web   CHCETE HUBNOUT, ALE TRPÍTE ALERGIÍ, INTOLERANCÍ?

Nebojte, i na vás jsme mysleli! Tento konkrétní balíček vám uzpůsobíme na míru. Pokud máte alergii či intoleranci na lepek či laktózu, nebo pokud trpíte jinou alergií či intolerancí, domluvte si, prosíme, konzultaci v některém z našich Poradenských center. 

salat_miska    VYBRALI JSTE SPRÁVNÝ VÝHODNÝ BALÍČEK?

Dietní program SOFT je program pro rychlé a pohodlné hubnutí koncipovaný pro hubnutí o cca jednu konfekční velikost a tvarování vaší postavy. Pokud chcete hubnout např. o dvě velikosti, sáhněte po výhodném hubnoucím balíčku MEDIUM. Pokud do toho chcete jít naplno a zhubnout o tři a více konfekčních velikostí, zvolte variantu MAXI.  

Upozornění: Veškeré informace o produktu MyKETO proteinová keto dieta SOFT1, výhodný dietní balíček 63 jídel (dieta na 14 dní) výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce MyKeto (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - MyKeto.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem MyKETO proteinová keto dieta SOFT1, výhodný dietní balíček 63 jídel (dieta na 14 dní)?