S bohatým proteinovým komplexem, vitamíny C, D, E, vitamíny skupiny B, čistým MCT 100 % z kokosu a unikátním sladidlem namísto běžného cukru. Lahodný nápoj v prášku. Dopřejte si kvalitní proteinové kakao už dnes!  

Kakao_pictogramy

Zapomeňte na běžná, přeslazená kakaa! Dopřejte si poctivé proteinové kakao! Vyvinuli jsme pro vás unikátní kakao s bohatým 58% proteinovým komplexem, vitamínem D a čistými MCT oleji z kokosu. Navíc s vlákninou a spoustou dalších vitamínů! Ochutnejte! 

 

Reference_MyKETO_Tana 

 

PROČ JSME VYVINULI PROTEINOVÉ KAKAO? 

Důvod byl velmi jednoduchý. Stejně jako vy i my si zakládáme na svém zdraví a chceme dávat dětem a náctiletým to nejlepší. Jak bylo zjištěno, běžně prodávaná instantní kakaa obsahují jako hlavní surovinu cukr! Na to upozornil např. nezávislý spotřebitelský časopis dTest, který porovnal 16 druhů instantních kakaových nápojů na českém trhu a zjistil, že konzument vypije v jednom hrnku běžného kakaa až 21,6 g cukru, což je víc, než by pětileté zdravé dítě mělo přijmout za celý den

A právě proto vznikla myšlenka vyrobit konečně kvalitní kakaový nápoj, MyKETO Proteinové kakao. 

POROVNEJTE SAMI!

:(  Běžně dostupné instantní kakaové nápoje na českém trhu obsahují min. 60 % cukru, výjimkou ale není ani obsah cukru 70 - 80 procent či více bílého cukru! 

✓  MyKETO Proteinové kakao obsahuje pouze 16 % cukru a to z čistě přirozených zdrojů a 0 % cukru uměle přidaného! A to je velký rozdíl, nemyslíte? 

 

 
Kakao_pictogramy_cukr_mnozstvi
Upozornění: Rodiče pozor! Příjem cukru v množství 15 - 21 g v 1 porci běžného instantního kakaa u dítěte školního věku je příjem skutečně enormní! Proto dopřejte vašemu dítěti raději vhodnější, Proteinové kakao MyKETO.
 

V průměru až o 59 % nižší obsah cukru a o 4 % vyšší obsah kakaa ocení všichni, kdo se v rámci zdravého životního stylu, hubnutí a sportovní přípravy snaží vyhýbat nezdravému bílému cukru, stejně jako diabetici. Proteinové kakao díky absenci bílého cukru prospěje i zoubkům dětí! Neobsahuje lepek - vhodné pro osoby s nesnášenlivostí lepku. Co vše o proteinovém kakau ještě nevíte? Čtěte dál! 

Kakao_pictogramy_oranzove

SEZNAMTE SE S DAREM PŘÍRODY PRO VAŠE ZDRAVÍ - ANEB CO JSOU TO MCT TUKY 

Jedná se o skupinu tukových látek se střední délkou řetězce. Těchto tuků se nemusíte bát. Hojně je využívají např. sportovci pro zvýšení výkonu během tréninku a urychlení regenerace sil. MCT tuky mají totiž tu výhodu, že se poměrně rychle metabolizují na energii ve formě ketonů (ketolátek). Pro tělo se jedná o "rychlý" zdroj energie, mnohem vhodnější než jsou např. běžně přidávané cukry. MCT tuky totiž na rozdíl od cukrů nemají tendenci k přeměně a ukládání se ve formě zásobního tuku. Pro udržení štíhlé linie jsou to pravé. Pro výrobu Proteinového kakaa používáme výhradně ty nejkvalitnější MCT tuky, které získáváme z kokosů prvotřídní jakosti, to vše zcela bez palmového oleje! 

Literární zdroje taktéž uvádějí podporu mozkových funkcí MCT tuky a ostřejšího vnímání. Proto mají MCT tuky tolik v oblibě nejen rekreační, ale i vrcholoví sportovci. MCT tuky ale mohou nabídnout mnohem víc i pro ty, kdo drží redukční dietu nebo chce "jen" vhodně obohatit jídelníček. Tajemství MCT tuků tkví ve schopnosti přimět tělo udržet se snáze v ketóze během keto diety, čímž napomáhá k jejímu zefektivnění a hubnutí.

CO CHCETE ZNÁT O BÍLKOVINÁCH A VITAMÍNECH C, D: 

  • Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty a normálního stavu kostí.
  • Vitamín C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.
  • Vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, k udržení normální činnosti svalů a udržení normálního stavu kostí.
  • Vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému.

 

Doporučené dávkování a návod k použití:

Nápoj v prášku. Podle věku nalijte do šejkru příp. hrnku odměřené množství horké nebo studené vody, příp. mléka (pokud nedržíte dietu), přidejte doporučené množství prášku a dobře protřepejte/rozmíchejte. 

  • 6–12 let: 20 g (1 vrchovatá odměrka)/200 ml 

  • 13–99 let: 30 g (2 zarovnané odměrky)/300 ml

    Lahodný nápoj vypijte do 15 minut. Intenzitu chuti a hustoty si můžete sami řídit množstvím přidané vody. Použít případně můžete i mléko - pokud neredukujete hmotnost. 

Složení: proteinový komplex 58 % (syrovátkový protein – z mléka, kolagen hydrolyzovaný, protein hráškový a rýžový), odtučněný kakaový prášek 25 %, sladidlo KETO (inulín, erythritol, sorbitol, steviol-glykosidy); MCT tuky (100% kokosové) 5 % (kokosový olej, rozpustná kukuřičná vláknina, kaseinát sodný, slunečnicový lecitin, oxid křemičitý); inulín (vláknina), zahušťovadlo: xanthan; antioxidant: lecitin řepkový; vitamínový premix (maltodextrin, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-α-tokoferylacetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin), cholekalciferol (vitamín D).

Alergeny: Mléko (laktóza) 

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C a rel. vlhkosti do 60 %, zvýšená teplota může snížit trvanlivost produktu. Po otevření spotřebujte do 30 dnů.

Velikost balení: 1 porce 20 g

 

Upozornění: Veškeré informace o produktu MyKETO Proteinové kakao, 20 g, 1 porce výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce MyKeto (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - MyKeto.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem MyKETO Proteinové kakao, 20 g, 1 porce?