MyKETO Vánoční balíček Low Carb jídel a nápojů, 740g
MyKeto
1 038 Kč Cena za porci: 74,14 Kč

S MyKETO balíčkem Zimní mlsání bez výčitek vždy mlsáte chytře, bez přidaných cukrů a bez zbytečných prázdných kalorií. Navíc od nás obdržíte 1 porci skvělé Proteinové kaše jablko-skořice zdarma. 

Co MyKETO zimní balíček obsahuje?  

5×KAŠE

MyKETO Perníčková kaše nízkosacharidová (LOW CARB) s MCT OLEJI, 5 porcí

S touto kaší si náramně zamlsáte a doplníte proteiny, vitamíny, minerály, vlákninu a MCT. Velmi komplexní složení působí celkově pozitivně na kondici, necítíte se unavení či přejedení, naopak pociťujete energii a vitalitu. S nízkým obsahem cukrů. S vysokým obsahem proteinů a vlákniny. Ochutnejte už dnes! 

 Krabicka_MyKETO_vanocni_pernickova_kase2 1080x1080_pernickova_kase_logo

5×KOKTEJL

MyKETO Proteinový koktejl s příchutí vaječného likéru, 5 porcí

Jedna z dobrot, kterou rozhodně musíte ochutnat:) Překvapí vás krémovou texturou a lahodnou chutí luxusního vaječného likéru. Pochutnejte si už dnes! 

 

 Krabicka_MyKETO_koktejl2 1080x1080_vajecny_koktejl_logo

40 porcí "PUNČ"

MyKETO horký nápoj s příchutí punč 120 g, 40 porcí

Mezi naše speciality jednoznačně patří horký nápojMyKETO   "Punč", který vás osloví lahodnou, krémovou chutí a úžasnou "rumovou" vůní. Doplní vlákninu a pohlídá příjem prázdných kalorií.

 Napoj_punc2 1080x1080_punc_logo

35-50 ks  PERNÍČKY

MyKETO perníčky s MCT OLEJI 220g

Pochutnat si na svátečních perníčcích lze i v případě, že nechcete přibírat na váze. Stačí vsadit na naše perníčky, které jsou zcela bez přidaných cukrů a bez lepku. Pochutnejte si na vynikajícím složení perníčků z mandlové mouky a MCT tuků z kokosu. Zavoní vám pod nos prvotřídním kakaem a luxusním perníkovým kořením!

 Krabicka_MyKETO_vanocni_pernicky2 1080x1080_pernicci_logo

1×KAŠE 

MyKETO Proteinová kaše s příchutí jablko-skořice s beta-glukany, 1 porce

Vynikající a vyvážená proteinová kaše s příchutí jablko-skořice s beta-glukany, která se skvěle hodí pro vaše zdravé snídaně či svačiny. Proteiny oceníte při hubnutí i pro obohacení jídelníčku.

 kase_s_miskou        NAVÍC ZDARMA! 

 

Vyvinuto a vyrobeno v ČR. 

Upozornění: Veškeré informace o produktu MyKETO Vánoční balíček Low Carb jídel a nápojů, 740g výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce MyKeto (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - MyKeto.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem MyKETO Vánoční balíček Low Carb jídel a nápojů, 740g?