MyKETO Vánoční nápoj s příchutí punč 120 g, 40 porcí
MyKeto
199 Kč Cena za porci: 4,98 Kč

 

S MyKETO výborným "Vánočním punčem" si vytvoříte tu pravou vánoční atmosféru a pochutnáte si i v případě, že si chcete přes vánoční svátky udržet svoji váhu a držíte vysokoproteinovou, keto či jinou dietu. Jedno balení obsahuje 40 porcí, takže máte jistotu, že vám vydrží opravdu celé Vánoce a vy si vychutnáte skvělou chuť a jedinečnou vůni.

MyKETO Vánoční "punč"Limitovaná edice! 

✓ S vysokým obsahem vlákniny. 

✓ S nízkým obsahem cukrů. 

✓ Vyvinuto a vyrobeno v ČR.

Složení: Nutriose® - kukuřičná vláknina (částečně hydrolyzovaný kukuřičný škrob), inulín (vláknina), maltodextrin, regulátor kyselosti: kyselina citronová; černá mrkev kořen extrakt, přírodní aroma, protispékavá látka: fosforečnan vápenatý; aromata, sladidlo: sukralóza; zázvor extrakt.

Návod k použití: 3 g instantní směsi (1 vrchovatá kávová lžička) vsypte do sklenice, přilijte 200 ml vroucí vody a dobře rozmíchejte.

Upozornění: Nápoj s vlákninou s příchutí punč, se sladidlem, v prášku. Sypká směs pro přípravu nápoje s vysokým obsahem vlákniny a s nízkým obsahem cukrů.

Upozornění: Veškeré informace o produktu MyKETO Vánoční nápoj s příchutí punč 120 g, 40 porcí výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce MyKeto (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - MyKeto.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem MyKETO Vánoční nápoj s příchutí punč 120 g, 40 porcí?