970x250_detox_balicek

Dopřejte svému tělu očistnou jarní kúru! DETOX balíček nyní za mimořádně výhodnou cenu! Český výrobce - garance kvality! 

  • Produkt pH-Optimal Forte je přírodní doplněk stravy, který obsahuje 3 zelené „superfoods“, BIO zelený ječmen, spirulinu a chorellu. Preparát je vhodný pro upevnění zdraví a vitalitu. 
  • BIO Zelený ječmen obsahuje mladý ječmen nejvyšší kvality - sušenou šťávu z osení zeleného ječmene. 100% přírodní původ z Nového Zélandu. Garantovaný obsah důležitého enzymu SOD (Superoxid dismutázy) 390 000 IU/100 g. 
  • Ostropestřec - obsahuje extrakt z ostropestřce mariánského 400 mg v denní dávce. Pozor, žádný sušený prášek, ale přírodní a koncentrovaný extrakt! Novinka na trhu - přírodní doplněk stravy. Doporučen při hubnutí, pro sportovce, diabetiky, seniory a další, pro dlouhodobé zdraví.

Složení naleznete v detailech jednotlivých výrobků. 

Upozornění: Veškeré informace o produktu MyKETO Výhodný balíček DETOX (BIO Zelený ječmen, Ostropestřec, pH-Optimal Forte) výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce MyKeto (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - MyKeto.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem MyKETO Výhodný balíček DETOX (BIO Zelený ječmen, Ostropestřec, pH-Optimal Forte)?