V balíčku obdržíte jakýkoliv mix z těchto produktu:

4ks Slim Pasta BIO
3ks Slim Pasta bez nálevu
2ks Hotových jídel 
1ks Rýže

Slim Pasta - Konjakové nudle v různých tvarech neobsahují skoro vůbec žádné kalorie, neobsahuje tuky, cukry, ani lepek.

Vláknina, která se zde vyskytuje, obsahuje stopové množství sacharidů v podobě glukomannanu, který je pro lidský organizmus téměř nestravitelný. Pouze nepatrné množství je tráveno v tenkém střevě a proto energetická hodnota těchto těstovin je pouhých 9kcal na 100 gramů. Více se o Slim Pastě dočtete zde

Slim Pasta správnou volbou pro ty z vás, kteří neradi dělají kompromisy. Říkáte si, že při dietě to není možné? Slim Pasta přílohy vás nasytí s minimálním množstvím kalorií, přičemž jsou vhodné pro sportovce, diabetiky, celiaky i všechny, kteří chtejí nastartovat redukční režim.

Slim Pasta jako jediná konjaková příloha na českém trhu není průhledná a obahuje minimum nálevu oproti konkurenci.

Jak na to?

Otevřete sáček Slim Pasty, vylijte malé množství nálevu, 2-3 krát propláchněte studenou vodou. Slim Pasta se nevaří, je to již hotový pokrm. Dále s ní pracujte jako již s uvařenou těstovinou či rýží. Slim Pasta nemá žádnou chuť ani vůni, přijímají ji z pokrmu, se kterou jsou smíchané.

Přidejte oblíbenou omáčku, nebo dochuťte podle našich skvělých receptů!

 

Hmotnost balíčku 2 350 g

 

Upozornění: Veškeré informace o produktu Nah Foods ltd Ochutnávkový balíček Slim Pasta výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce Slim Pasta (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - Slim Pasta.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Nah Foods ltd Ochutnávkový balíček Slim Pasta?