Carb X - Fitness Slim Pasta jsou dokonalá příloha pro každého sportovce, který drží na uzdě příjem uhlohydrátů. Balení obsahuje 6 balíčků 100g příloh, které zajistí kontrolu nas velikostí každé porce.

Konjakové těstoviny Carb X mají o 90% kalorií méně, než klasické těstoviny. Je to přírodní alternativa k běžným přílohám vyrobená z rostliny konjak a vody upravená do tvaru špaget. Díky neutrální chutí se dají všestranně používat.


Hotové za jednu minutu. Nevaří se, ani neproplachují se. Pouze je vytáhnete ze sáčku rovnou na pánev a dochutíte dle vlastních potřeb. Nízkokalorické. Skvělé pro vaši redukční dietu. Vhodné pro vegany. Bez lepku. Bohaté na vlákninu.


Nutriční hodnoty na 100 g:

Energeticka hodnota 148 kJ/35 kcal; Tuky 0,14 g - z toho nasycené 0 g; Sacharidy 8,4 g (z toho Cukry 0,5 g; vláknina 1, 3 g; Bílkoviny 0,1 g, Sůl 0g
Složení:pitná voda, tapiokový škrob, konjaková moučka 3%, sodík, zpevňující prvek: karubin, vitamin C, vitamin E, beta karoten

Spotřeba:

Do 2 dnů po otevření uchovávavat ve vzduchotěsné nádobě.

Skladování: 5 - 25 °C, nezmrazovat, uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.

Hmotnost 4 × 600 g.

Legislativní zařazení: Produkt z kořene rostliny konjak - alternativa k těstovinám.

Zemědělská produkce Mimo EU.

Upozornění: Veškeré informace o produktu Nah Foods ltd Výhodný balíček Slim Pasta Fitness (4 ks) výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce Slim Pasta (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - Slim Pasta.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Nah Foods ltd Výhodný balíček Slim Pasta Fitness (4 ks)?