NápojeNápoje
  • Nápoje
KetoMix Víno Zweigeltrebe 2018
KetoMix Bylinná směs na podporu trávení a hubnutí (18 sáčků)
KetoMix Instantní káva na podporu hubnutí s příchutí zelená káva (47 porcí)
350 Kč Cena za porci: 7,45 Kč Zobrazit
TEATOX - Denní čaj na hubnutí 30 ks
299 Kč Cena za porci: 9,97 Kč Zobrazit
KetoMix Rosé Kozí Horky jakostní víno s přívlastkem 2020
KetoMix Ketodrink s příchutí pomeranče (10 porcí)
350 Kč Cena za porci: 35,00 Kč Zobrazit
KetoMix Instantní káva na podporu hubnutí s příchutí vanilky (47 porcí)
350 Kč Cena za porci: 7,45 Kč Zobrazit
GOLDIM MyKETO InThermo, bioaktivní čaj, 200g, 100 porcí
MyKETO Nápoj s proteinem s příchutí malina, 150 g
MyKETO Horký nápoj s příchutí punč, 120 g, 40 porcí
199 Kč Cena za porci: 4,98 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Nápoje

Chutnají zkrátka báječně a můžete si je dopřát i při ketogenní dietě. Bílkoviny jsou základním stavebním kamenem našeho těla a měli bychom je přijímat v co nejčistší formě. Pozor na cukry, zvláště u sladkých limonád! Ty v rámci této diety nesmí dostat prostor, neboť se dají bez jakýchkoliv příkras považovat za regulérní kalorickou bombu. A položte si tedy sami před sebou otázku, opravdu chcete nosit tohle na bocích? Nebo jste ochotní zabojovat s osudem, pokusit se zhubnout a dát vale velkým konfekcím? Upřímná odpověď a snaha se na začátku hodně cení!

Nízkosacharidové nápoje mají vynikající chuť

Bez kalorií, bez cukrů a přidaných aromat. Nemusíte nutně pít jen čistou vodu a bylinkové čaje, o tom přeci dietní pitný režim není! Zkuste nízkosacharidové nápoje a nebudete mít pocit, že snad o něco důležitého přicházíte. To je pro dobrou náladu skutečně klíčové! A pozor, nemusíte se nutně vzdávat ani alkoholu, jen si dopřejete takový nápoj, který nenaruší vysokým obsahem cukru vaši snahu o keto dietu. Koktejl, instantní káva, ale také dobré víno, takové, v němž nepřevažují sacharidy. Vždyť je pravda, že i tekutá réva pochází z přírody! Nahlédněte mezi nejnovější produkty na trhu a seřaďte si je podle zvolených kritérií. Vyberte si pitný režim, co je stále v mezích ketogenní diety a bude vám plně vyhovovat!

Proteinové nápoje zasytí na dlouhou dobu

Dobrá volba aneb dietní koktejl s příchutí hrušky nebo maliny? Jistě, proteinové nápoje vám dají na výběr, protože dostupná nabídka je velmi široká. Máte nějakou oblíbenou ovocnou chuť nebo si dáte spíše raději sklenku červeného nebo bílého vína? Odpolední svačinu už máte tedy vyřešenou, porce proteinů vaše tělo jistě potěší. Jen naprosté minimum cukru, a přesto skvělá chuť. Dříve nemyslitelné a dnes realita, vývoj diet jde neustále kupředu, a to přímo mílovými kroky.