OstatníOstatní
  • Ostatní
Chia Shake Beauty Booster 90 kapslí
599 Kč Cena za porci: 6,66 Kč Zobrazit
KetoMix Sušené maso hovězí - klasik (3 porce)
162 Kč Cena za porci: 54,00 Kč Zobrazit
Chia Shake BCAA Instant Ananas 300g
Šejkr KetoMix 300 ml
Chia Shake Omega 3 1000 mg 90 kapslí
199 Kč Cena za porci: 2,21 Kč Zobrazit
KetoMix Detox (100 kapslí)
KetoMix Sušené maso hovězí - teriyaki (1 porce)
KetoMix Sušené maso hovězí – chilli
KetoMix Vejerky - vegetariánské sušené maso (3 porce) 90 g
190 Kč Cena za porci: 63,33 Kč Zobrazit
Chia Shake Proteinové müsli čokoláda + lískový oříšek 300g
299 Kč Cena za porci: 29,90 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Ostatní

Má svá pevná pravidla, sacharidy byste měli prakticky až vypustit z jídelníčku. Současně si ale nemusíte odpírat řadu potravin, protože existuje i jejich nízkosacharidová varianta. O které vlastně jde? Kromě koktejlů nebo omelet jsou to i různé dezerty a nápoje, keto dieta je v tomto směru vlastně dosti velkorysá. Hodně proteinů, snadná stravitelnost, ale také žádný přidaný cukr, vyberte si podle své chuti. Nabídka je široká a zahrnuje nejen pudinky, pečivo a různé kaše, ale také mnoho dalších oblíbených potravin.

Proteinové chipsy jsou ideální k televizi

Dívat se na oblíbený film nebo seriál? Samozřejmě, solené brambůrky jsou ještě kromě zmrzliny vyhledávaným artiklem, ale co když držíte keto dietu? Potom jsou vhodnou alternativou třeba právě proteinové chipsy. Zdravé mlsání není jen zavedené klišé, díky těmto chipsům do sebe nedostanete zbytečný cukr ani nadmíru kalorií, je to právě naopak. Přitom na první pohled mohou připomínat brambůrky, které se topí ve slunečnicovém oleji a mají tolik soli, že se snad automaticky dají zařadit mezi potraviny poněkud nezdravé. Naštěstí je zde zdravá náhrada, co je minimálně stejně tak chutná. Porovnejte si cenovou hladinu a namíchejte si dietu pro příští týden, a to včetně těchto dobrot.

Sušené maso rychle doplní energii

Zakousnout se do něj, žvýkat, dostat do těla kvalitní bílkoviny. Je to taková malá svačina, kterou si můžete dopřát kdykoliv a kdekoliv – vejde se do každé kapsy, potěší vás svou výbornou kvalitou. Přesně tak, sušené maso má spoustu pozitiv a když je navíc kořeněné, připravte se na skutečně zajímavou chuťovou kompozici. Obecně, sušené maso se hodí nejen při keto dietě, ale i redukčních dietách. Pokud chcete porci kvalitních proteinů a chcete si ji opravdu užít, je jen málo podobných variant. Ke slovu můžete také povolat spalovače tuků, které mohou fungovat i jako důležitá opora při dietním plánu.