PomazánkyPomazánky
  • Pomazánky
Česneková pomazánka KetoMix (10 porcí)
520 Kč Cena za porci: 52,00 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Pomazánky

Že jsou plné tuku a znamenají pořádný zásah do každé diety? Obsahují tolik kalorií, že si je prostě nemůžete dopřát? Opak je pravdou, zkuste novinku mezi dobrotami, kde dominují především kvalitní bílkoviny. Dobrá snídaně, ale také jednoduchá příprava. To je doménou pomazánek, které možná znáte v jiné verzi, ale tentokrát se nemusíte obávat velké porce tuků a dalších živin, co se obtížněji tráví. Dejte šanci přírodě a zkuste je s proteinovým chlebem. Jistě, pomazánky totiž mohou příjemně překvapit, a to nejen tehdy, když s keto dietou stojíte teprve na samém začátku.

Proteinové pomazánky překvapí jednoduchou přípravou

Jsou vhodným doplňkem diety, ať už tomu na první pohled věříte nebo ne. Důvod je zcela jasný, mají jen minimum tuku a obsahují zejména snadno stravitelné bílkoviny, co potěší vaše tělo. Dáte jim také šanci? Proteinové pomazánky se hodí k zelenině i speciálním druhům pečiva. A ano, k jejich přípravě postačí pouze trochu vody, takže jde jen o okamžik – a nemusíte si tedy v žádném případě chystat několik různých misek a skleniček, které by bylo potom zapotřebí pracně umýt. Dáte si je třeba s okurkou nebo jinou vhodnou zeleninou? Na zdravé mlsání nebo i pro přátele, kteří jsou u vás právě na návštěvě a mají stejný názor na zdravou výživu. Seřaďte si je i podle cenové hladiny, stačí vám k tomu pouhý klik!

Low carb pomazánky mají skutečně vynikající chuť

S česnekem? Samozřejmě, snad se ani nenajde nikdo, kdo by je neznal. Připravte si je ale trochu jiným způsobem, než jaký si pamatujete třeba od babičky. Stačí nasypat do vody a zamíchat, až tak jednoduché low carb pomazánky mohou být! S česnekovou příchutí, přesně takovou, jakou důvěrně znáte z dětství. Teď už víte, že keto dieta může mít hodně nevšedních podob. Užijte si ji i díky speciálním omeletám nebo proteinovým polévkám. Nuda tedy v žádném případě nehrozí, je to přesně naopak!