Přílohy a omáčkyPřílohy a omáčky
  • Přílohy a omáčky
Nah Foods ltd Výhodný balíček Slim Pasta Penne (25 ks)
1 196 Kč Cena za porci: 47,84 Kč Zobrazit
Nah Foods ltd Výhodný balíček Slim Pasta rýže (25 ks)
Nah Foods ltd Slim Pasta konjaková rýže BIO
2BSlim Barbecue dresink bez kalorií 250 ml
Nah Foods ltd Výhodný balíček Slim Pasta Fitness (4 ks)
Better than Pasta Konjakové bezsacharidové vlasové nudle (15+5 zdarma)
Nah Foods ltd Slim Pasta konjakové lasagne BIO
Nah Foods ltd Dresink Caesar - bez tuku
Nah Foods ltd Slim Pasta konjakové fetučíny BIO
Nah Foods ltd Výhodný balíček Slim Pasta (7 ks)
Načíst další produkty

Přílohy a omáčky

Ketogenní dieta má svá pevná pravidla, ale na druhou stranu, váš jídelníček může být hodně zajímavý oproti jiným stylům dietního stravování. Snad i proto opravdu stojí za to ji vyzkoušet! Život si přeci lze vychutnávat plnými doušky, nejen na dovolené nebo ve vyhlášené restauraci. Zkuste i při hubnutí jíst hodně zajímavě, nikde přeci není napsáno, že přebytečná kila odejdou jen tehdy, když budete mít na talíři výhradně zeleninu. Odříkání nemá smysl, jen díky němu tím spíš dietu vzdáte. Ale pokud si dáte občas něco dobrého, a přitom nezhřešíte proti dietnímu stylu?

Proteinové přílohy a omáčky jsou vydatné

Nízkosacharidová příloha také existuje, stačí jen trochu pátrat! Nekalorický dresink nebo výborná karamelová omáčka, to je jenom pár střípků z početné rodiny. Proteinové přílohy a omáčky jsou dnes hitem často i tam, kde se keto dieta ještě nedrží. Dokonce i těstoviny nebo rýže mohou mít své zastoupení v tomto dietním jídelníčku a byla by škoda je přehlížet. Zvláště pokud jste na ně už léta zvyklí, proč si tuto přílohu odpírat? Naopak, využijte možností, které se nabízejí. A seřaďte si jednotlivé produkty i podle ceny, ať si můžete snadněji propočítat týdenní nebo měsíční náklady na tuto dietu. Rozhodování pak bude jistě mnohem snadnější.

Konjakové těstoviny neobsahují žádné sacharidy

Jen mouka a ovesná vláknina, přitom naprosto bez cukru a lepku. Konjakové těstoviny jsou hitem v domácnostech, kde se jí zdravě a když chcete držet keto dietu, není potom žádný důvod nedat jim šanci. Pochutnat si lze i bez sacharidů, stačí jen sáhnout po správném balení. Zdravé přílohy, s nimiž se perfektně zasytíte na celé odpoledne. Minimum kalorií a velmi snadná příprava, to jsou další bonusy podobných jídel. Připravíte si je totiž jednoduše v mikrovlnce a přidáte k nim vše, co dieta dovolí. A věřte, že její mantinely jsou hodně široké!