Proteinové kašeProteinové kaše
  • Proteinové kaše
KetoMix Proteinová kaše 280 g (10 porcí) - s čokoládovou příchutí
565 Kč Cena za porci: 56,50 Kč Zobrazit
Chia Shake Dietní kaše banánová 300g
399 Kč Cena za porci: 39,90 Kč Zobrazit
Chia Shake Dietní kaše čokoládová 300g
399 Kč Cena za porci: 39,90 Kč Zobrazit
Chia Shake Proteinová kaše Sýrová 500g
299 Kč Cena za porci: 29,90 Kč Zobrazit
Chia Shake Dietní kaše jablečno-skořicová 300g
399 Kč Cena za porci: 39,90 Kč Zobrazit
Mix Slim Dietní kaše - 10 porcí
399 Kč Cena za porci: 39,90 Kč Zobrazit
KetoMix Proteinová kaše 280 g (10 porcí)
565 Kč Cena za porci: 56,50 Kč Zobrazit
KetoMix Proteinová kaše 280 g (10 porcí) - s banánovo-jablečnou příchutí
565 Kč Cena za porci: 56,50 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Proteinové kaše

Po ránu jsou některá jídla prostě nejlepší. Na kaše jsme si už zvykli, připraví se snadno a nebudete kvůli nim muset trávit delší dobu v kuchyni. Rozespalí a unavení? Nevadí, snídaně bude už za malou chvilku. Kaše s proteiny, ale zato minimem sacharidů. A přitom tak dobré, jak si jenom lze představit! Pokud jste zaspali, nic se neděje, budete nasnídaní dřív, než byste řekli švec a přitom neplatí, že byste museli se lžičkou v ruce nějak spěchat. Kaše se výborně tráví a nabídne tak široké spektrum příchutí, že se rozhodně nebudete nudit. Každý den něco jiného a nového!

Proteinová kaše znamená velkou porci vlákniny

Ochutnáte ji také, vložíte v ni svou důvěru? Proteinová kaše má spoustu různých výhod, nejen proto, že díky ní do sebe dostanete už krátce po vstávání pořádnou porci zdravé vlákniny, která vás na delší dobu zasytí. Banán, jablko, vanilka, čokoláda, ale i spoustu dalších jedinečných variací. Nebo byste si dali něco jiného? Jistě, nabízí se například mango a jahoda, takže stačí jen v sedm ráno použít nějaké osvědčené rozpočítadlo. Fantazii se meze nekladou a počítejte kromě jiného i s báječnou chutí. Kaše vám prostě nastartuje příjemný den, keto dieta je s ní hned o něco veselejší! A o to jde dnes přeci až v první řadě, hubnout se musí s úsměvem.

Low carb kaše je zdravá volba pro všechny

Chcete potěšit své zažívání? Low carb kaše je variantou, se kterou můžete počítat! Nastartuje váš metabolismus a přinese plnou misku zdraví. Kdo by potom odolal? Když si navíc můžete zvolit, jak svůj den začnete. Pořiďte si zásoby na celý měsíc, seřaďte si jednotlivé varianty podle cenovek a nezapomeňte ani na to, že větší balení obvykle vychází ekonomičtěji. A takovou keto dietu přeci nebudete držet jen několik málo dnů, že? Jde v každém případě o běh na dlouhou trať, jenž ale může mít na konci opravdu sladkou tečku.