Proteinové koktejlyProteinové koktejly
  • Proteinové koktejly
KetoMix DailyMix koktejl 45 porcí
1 700 Kč Cena za porci: 37,78 Kč Zobrazit
Proteinový koktejl KetoMix – 140 porcí + 20 porcí ZDARMA
20 porcí ZDARMA
4 072 Kč Cena za porci: 25,45 Kč Zobrazit
Chia Shake Dietní Koktejl Banán 450g
399 Kč Cena za porci: 26,60 Kč Zobrazit
Příchuť k DailyMix - káva - 45 g
KetoMix Proteinový koktejl na 4 týdny
4 860 Kč Cena za porci: 34,71 Kč Zobrazit
KetoMix DailyMix koktejl 30 porcí
1 200 Kč Cena za porci: 40,00 Kč Zobrazit
Chia Shake Slim Pistácie 450g
399 Kč Cena za porci: 26,60 Kč Zobrazit
Příchuť k DailyMix - banán - 45 g
Chia Shake optimal banánový 450g
299 Kč Cena za porci: 19,93 Kč Zobrazit
Proteinový koktejl KetoMix – 70 porcí + 10 porcí ZDARMA 2 400g
Výhodná cena
2 202 Kč Cena za porci: 27,53 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Proteinové koktejly

Dobře chutnají, ale také poskytnou vašemu tělu při dietě vše, co potřebuje. Omezit sacharidy, ale také zvýšit příjem bílkovin, to je přeci cílem při keto dietě, v dnešním světě hodně oblíbeném stylu stravování. Kombinace chutné a zdravé už nemusí být jen něčím z říše snů. Naopak, dopřejte si sytý nápoj, díky kterému nebudete mít pocit hladu a současně si užijí i vaše chuťové pohárky. Pak ani nebudete mít onen svazující pocit, že momentálně držíte dietu, že?

Proteinové koktejly nabídnou skvělé příchutě

Vyberte si, co jen hrdlo ráčí! Vždyť proteinové koktejly přinášejí velkou rozmanitost, která je právě keto dietě naprosto vlastní. Srovnejte si jejich nabídku i podle cenovky, nicméně vybírat můžete též podle jiných kritérií. Sedmero příchutí je k mání, od čokolády a vanilky až po tu, která vám doma obvykle zavoní společně s ranní kávou – pokud tedy nejste spíše fanoušek čajových směsí. Nebo byste si dali raději banánovou variantu? Koktejly s minimem sacharidů, ale s vydatnou porcí velmi kvalitních bílkovin vám můžou pomoci zhubnout, jde o další krok na cestě za vysněnou postavou. Nezapomínejte ale, že těch kroků bude nutné udělat více, kromě změny jídelníčku vede ke shazování kil také pravidelný pohyb. Nevynechávejte tedy cvičení, které je v tomto směru neméně důležité!

Proteinový nápoj se vám rozhodně zalíbí

Připravíte si ho doslova za minutu a pak už stačí jediné – vychutnat si jej se vším všudy. Dostanete jej ve formě prášku, jenž rozmísíte ve sklenici vody. A pak už přidáte jen příchuť, kterou jste si pro dnešní odpoledne vybrali. Jednoduché a nenáročné, zkrátka proteinový nápoj! Proč vařit celé odpoledne nějaké náročné jídlo, když si můžete dát koktejl a současně se při tom nijak neodbývat? Doplňte porci bílkovin a začněte držet keto dietu formou, která vás příjemně naladí do dalšího pracovního dne.