Proteinové omeletyProteinové omelety
  • Proteinové omelety
Mix Slim Dietní omeleta houbová - 10 porcí
399 Kč Cena za porci: 39,90 Kč Zobrazit
DailyMix Proteinová omeleta s houbovou příchutí
280 Kč Cena za porci: 40,00 Kč Zobrazit
KetoMix Proteinová omeleta 320 g (10 porcí) - se sýrovou příchutí
526 Kč Cena za porci: 52,60 Kč Zobrazit
Chia Shake Dietní omeleta sýrová 350g
399 Kč Cena za porci: 39,90 Kč Zobrazit
Mix Slim Dietní omeleta sýrová - 10 porcí
399 Kč Cena za porci: 39,90 Kč Zobrazit
KetoMix Proteinová pažitkovo-cibulová omeleta (10 porcí) 250 g
565 Kč Cena za porci: 56,50 Kč Zobrazit
Chia Shake Dietní omeleta žampiónová 350g
399 Kč Cena za porci: 39,90 Kč Zobrazit
Chia Shake Dietní omeleta zeleninová 350g
KetoMix Proteinová omeleta 320 g (10 porcí) - se zeleninovou příchutí
565 Kč Cena za porci: 56,50 Kč Zobrazit
KetoMix Proteinová omeleta s příchutí slaniny a sýra (10 porcí) 250 g
565 Kč Cena za porci: 56,50 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Proteinové omelety

Máte rádi vejce na všechny způsoby? Při dietě se jich rozhodně nemusíte vzdávat, je přeci jasné, že jsou plné bílkovin a například keto dieta s proteiny opravdu počítá! Koktejly, pudinky, kaše nebo i polévky a samozřejmě omelety, udělejte si svůj jídelníček trochu pestřejší, namíchejte si jej podle svých vlastních preferencí. To všechno jsou výhody podobného dietního stravování. A potom také časová úspora, protože příprava většiny takových jídel vám nezabere víc než pár minut a například proteinovou tyčinku opravdu stačí jen rozbalit a sníst.

Proteinové omelety v pestrých variantách

Houbová nebo sýrová? Račte si vybrat, protože proteinové omelety se nabízí v tolika verzích, kolik jen sami vymyslíte. Nezapomínejte ani na tu zeleninovou, protože dobrých ingrediencí opravdu není nikdy dost. Proteinové omelety si můžete pořídit i ve větším balení do zásoby, nejen tehdy, pokud vám zachutnají. Setřiďte si je podle výrobce, ale i porovnejte ceny jediným kliknutím. Pak se přeci bude mnohem snáze vybírat, nebo snad ne? Žampiony jsou samozřejmě ideální kombinace, s vajíčky se párují tak dobře, že jsou takto i na menu mnoha restaurací. Dejte jim proto také šanci, když plánujete keto dietu. Rozhodně nezklamou a chutnají snad každému! V kuchyni nakonec právě proto platí za skutečného univerzála.

Low carb omelety s příchutí slaniny si užijete

Máte rádi trochu pikantnější jídla? Pochutnávat si můžete taktéž na omeletě, kterou byste v dietním režimu asi vůbec nečekali. Ano, přesně tak! Low carb omelety jsou k mání i ve variantě s příchutí slaniny a sýra. Nezapomíná se ani na klasiku s pažitkou, protože každý má rád něco jiného a co největší rozmanitost je také jedním z cílů keto diety. Tím víc vás totiž pak bude podobný systém stravování bavit a připravte se, že hubnutí není záležitost týdne nebo dvou. Bude nutné vytrvat ve svém úsilí, ale s pestrým jídelníčkem je odhodlání větší, že?