Proteinové palačinkyProteinové palačinky
  • Proteinové palačinky
KetoMix Proteinová palačinka 320 g (10 porcí)
565 Kč Cena za porci: 56,50 Kč Zobrazit
KetoMix Proteinová palačinka s banánovou příchutí (10 porcí)
565 Kč Cena za porci: 56,50 Kč Zobrazit
Mix Slim Dietní palačinky - 10 porcí
399 Kč Cena za porci: 39,90 Kč Zobrazit
KetoMix Proteinová palačinka s karamelovou příchutí (10 porcí)
565 Kč Cena za porci: 56,50 Kč Zobrazit
Chia Shake Proteinové palačinky 350g
399 Kč Cena za porci: 39,90 Kč Zobrazit
Chia Shake Proteinové palačinky banánové 350g
399 Kč Cena za porci: 39,90 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Proteinové palačinky

Dieta a hladovění? Vůbec ne, to přeci nejsou žádná synonyma, zvláště v dnešní době. Abyste byli efektivní při hubnutí, nedostatek živin vůbec není dobrým receptem. Tělo obdrží signály, ke kterým je naprogramováno, bude se domnívat, že přichází chudší období, zpomalí metabolismus a ve výsledku váhu rozhodně nesnížíte. Může se dostavit i nějaký zdravotní problém. Dobře jíst je základ, navíc, dnes už si můžete díky keto dietě také pochutnat na něčem opravdu dobrém a nemít u toho ani výčitky svědomí.

Proteinové palačinky nabízí pestré možnosti

Stačí pár minut a máte je připravené! Proteinové palačinky nevyžadují zručnost šéfkuchaře, ale chutnají přímo královsky. Proč si odpírat světské radosti a jíst jen zeleninu, kterou budete zapíjet doušky pramenité vody? Vyberte si také chvíle, kdy uspokojíte chuť na sladké a přemůžete svou touhu po dortech a tyčinkách plných cukru. Stačí jen malá palačinka a budete mít vnitřní pocit, že si nic nezakazujete. Když k tomu navíc bude mít toto jídlo vysoký obsah kvalitních bílkovin a vlákniny, není potom jistě důvod něco namítat. A pozor, důležitá otázka – proč být v kuchyni hodinu a pracně si připravovat nějaké jídlo, když tyhle palačinky budou otázkou pěti minut? Odpověď zní keto dieta. Porovnejte si cenovky, zjistěte, kde najdete nejvýhodnější nabídku.

Low carb palačinky vám rozhodně učarují

Banán, jahody, karamel. To je základní nabídka, pokud vás oslovila, můžete ji klidně brzy vyzkoušet a zjistit, jestli vám bude vyhovovat. Low carb palačinky mají nevšední náboj a je jisté, že vám zachutnají. Navíc se nebudete muset trápit kvůli kaloriím nebo cukru, jenž jste do sebe dostali s takovým skvělým zákuskem. Tady půjde spíš o bílkoviny, které jsou pro keto dietu velmi důležitým stavebním prvkem. Pro sobotní dopoledne, ale samozřejmě i pro období mimo víkend. Palačinku si můžete určitě dát nejen při slavnostních příležitostech, nyní navíc bez té vydatné porce cukru, co vám znemožňovala hubnout.