Proteinové pečivoProteinové pečivo
  • Proteinové pečivo
KetoMix Perníčky 300 g (10 porcí)
520 Kč Cena za porci: 52,00 Kč Zobrazit
KetoMix Sušenky s čokoládovou polevou
KetoMix Proteinové sušenky + plastová krabička ZDARMA
KetoMix Cereální proteinový chléb (10 porcí)
KetoMix Pomerančové sušenky
KetoMix Proteinový Bezlepkový chléb 300 g (10 porcí)
495 Kč Cena za porci: 49,50 Kč Zobrazit
KetoMix Kakaové sušenky s kousky čokolády
KetoMix Proteinové houstičky 300 g (10 porcí)
416 Kč Cena za porci: 41,60 Kč Zobrazit
Chia Shake Proteinový Muffin 350g
449 Kč Cena za porci: 44,90 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Proteinové pečivo

Má výbornou chuť a jen minimum sacharidů. Tradiční pohromou diet tak už nebude pečivo, stačí jen, abyste si vybrali tu správnou variantu. Existuje totiž i speciální bezlepkový chléb nebo například nízkosacharidové houstičky. Nejde o žádnou náhražku, co by postrádala chuť. Největší výhodou je, že když si při keto dietě dopřejete toto pečivo, vůbec nic se nestane. Je totiž navržené tak, aby s dietním stravováním opravdu ladilo a když si je dopřejete s pomazánkami nebo polévkami z keto nabídky, rozhodně neuděláte chybu!

Proteinové pečivo má pestrobarevné variace

Co všechno se vám nabízí? Kakaové sušenky s čokoládou, ale také proteinové houstičky. Cílem je jen jedno, proteinové pečivo znamená plnohodnotné bílkoviny na úkor jednoduchých sacharidů, které by byly na překážku snaze zhubnout. Znáte to jistě z minulosti sami, nejsou to jen velké porce tuků, co brání snížení váhy. Právě proto je zapotřebí, abychom snížili jeho příjem. Ketonová dieta pracuje s myšlenkou, že se sníží výrazně, a to dokonce prakticky až k nule. Vychutnat si proteinové sušenky třeba při kávě, to je přeci příjemně strávené odpoledne po práci, že? Setřiďte si jednotlivé produkty podle cenovek a zjistěte, který z nich vám ladí s plánovanou dietou.

Low carb pečivo vám vždycky zachutná

Bojíte se, že bez sacharidů znamená bez chuti? Low carb pečivo vás jistě brzy přesvědčí o opaku, protože umí zalahodit i těm nejmlsnějším jazýčkům. Ochutnejte perníčky, se kterými můžete svou keto dietu třeba i symbolicky zahájit. Neobsahují lepek, a naopak dodají vašemu tělu spoustu vlákniny, která výborně prospěje trávení. Příprava je snadná, upečete si je v troubě jako každé jiné dobroty, směs už bude připravená a stačí tedy jen málo. Rýžová mouka, čekanková vláknina, ale také kakao bez tuku a pomerančová kůra nebo skořice pro zajímavější aroma. Co si ještě více přát, že?