Proteinové polévkyProteinové polévky
  • Proteinové polévky
KetoMix Proteinová polévka 300 g (10 porcí) - s příchutí zeleniny
565 Kč Cena za porci: 56,50 Kč Zobrazit
KetoMix Proteinová kari polévka s kuřecí příchutí (10 porcí) 250 g
565 Kč Cena za porci: 56,50 Kč Zobrazit
KetoMix Proteinová polévka 300 g (10 porcí) - se sýrovou příchutí
565 Kč Cena za porci: 56,50 Kč Zobrazit
KetoMix Proteinová polévka s kuřecí příchutí (10 porcí) 250 g
565 Kč Cena za porci: 56,50 Kč Zobrazit
Mix Slim Dietní polévka sýrová - 6 porcí
279 Kč Cena za porci: 46,50 Kč Zobrazit
KetoMix Proteinová polévka 300 g (10 porcí) - rajčatová
565 Kč Cena za porci: 56,50 Kč Zobrazit
KetoMix Proteinová asijská polévka (10 porcí) 250 g
452 Kč Cena za porci: 45,20 Kč Zobrazit
Chia Shake Dietní polévka zeleninová 300g
399 Kč Cena za porci: 39,90 Kč Zobrazit
KetoMix Proteinová polévka 300 g (10 porcí) - gulášová
520 Kč Cena za porci: 52,00 Kč Zobrazit
Chia Shake Dietní polévka rajská 300g
399 Kč Cena za porci: 39,90 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Proteinové polévky

Držet dietu rozhodně neznamená hladovět, nikde totiž není psáno, že si nemůžete dopřát vydatné a současně i velmi chutné jídlo. Připravit klasickou domácí polévku, vývar nebo gulášovku, to může trvat delší dobu a kalorie se samozřejmě počítají po stovkách, zvláště pokud si dáme ještě kousek pečiva. Ale polévky vhodné pro keto dietu jsou o něčem jiném. Připravíte si je už za krátký okamžik, stačí jen, abyste směs přelili horkou vodou a řádně promíchali. Pak už stačí jen počkat, než polévka vychladne a můžete podávat!

Proteinové polévky mají řadu různých variací

Bez spěchu, shonu a shánění surovin v supermarketu. Na nějakou dobu si odpočinete od vaření a jak se říká, pěkně si pročistíte hlavu. Věnovat se koníčkům i rodině, mít klid, pohodu, a především pak dobrou náladu – i to se pak odráží na výsledcích, když chcete zhubnout. Proteinové polévky vás velmi snadno zasytí a připraví se doslova do minuty. Ketonová dieta může mít mnoho různých variant a bez polévek se přeci vyvážený jídelníček neobejde, že? Bez obav, rozhodně si pochutnáte! Nečeká na vás žádná beztvará směs, která by působila už na první pohled zvláštně. Zeleninová, gulášová nebo i sýrová. A vsadit můžete také na zeleninový vývar, léty osvědčenou klasiku z českých domácností. Setřiďte si jednotlivé možnosti na trhu podle cenovek, spočítejte si náklady za jednu porci.

Low carb polévky vám ušetří spoustu času

Pravda, v kuchyni nemusíte trávit celý den, ale přípravou jídla strávíte alespoň hodinu. Proč ale nezkusit dietní stravování, kdy do sebe dostanete velkou porci kvalitních bílkovin, omezíte také sacharidy a nastartujete proces zvaný ketóza, jenž může v konečném důsledku pomoci porážet tukové zásoby v těle? Stačí jen vydržet, vytrvat a pravidelně cvičit, neboť bez pohybu by to vážně nešlo. Nemějte obavy, výsledky se určitě dostaví. Low carb polévky s příchutí rajčat nebo jiné zeleniny, sýru nebo třeba hovězího masa ocení každý pravý gurmán.