Proteinové pudinkyProteinové pudinky
  • Proteinové pudinky
Chia Shake Pudink Mango 300g
399 Kč Cena za porci: 39,90 Kč Zobrazit
KetoMix Proteinový pudink s vanilkovou příchutí - 300 g (10 porcí)
520 Kč Cena za porci: 52,00 Kč Zobrazit
Chia Shake Pudink Piňa Colada 300g
Chia Shake Pudink Lesní plody 300g
449 Kč Cena za porci: 44,90 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Proteinové pudinky

Nemusíte jíst jen zeleninu a počítat si úzkostlivě kalorie, o tom přeci správná dieta není! Pokud se řekne keto dieta, myslí se tím moderní styl stravování, jenž vynechává v co největší míře jednoduché sacharidy a je oblíbený na celém světě. Chcete jej také nezávazně vyzkoušet? Možná se vám bude líbit i fakt, že stravování je v rámci této diety hodně pestrou záležitostí a rozhodně nezůstane jen u nějakých jednotvárných jídel bez barev a chuti. Zdravému mlsání rozhodně nic nebrání, takže buďte naprosto v klidu! Přitom nemusíte zůstat jen u jedné příchuti, bylo by spíše hříšné neochutnat všechno, co se vám nabízí, že?

Proteinové pudinky nejen s čokoládou a vanilkou

Co se vám vybaví, když se řekne pudink? Samozřejmě, na prvním místě jsou příchuti, které snad každý z nás miloval v dětství a rád si na ně vždycky vzpomene. Vanilka a čokoláda, ty jsou premianty světa sladkostí. Proteinové pudinky je nabídnou samozřejmě také a tentokrát se sníženým obsahem sacharidů. Připravíte si je za pár minut a nebudete mít nepříjemné myšlenky – neporušujete s nimi totiž vůbec nic, co jste si původně předsevzali! A příchutí je samozřejmě připraveno více, neboť keto dieta umí být originální po všech stránkách a nenabídne jen koktejly, omelety nebo polévky. Nabízí se lesní plody, ale také mango a kakao. Plus, věřte nebo ne, dokonce také čokoláda. Pro gurmány na požádání i bílá! Jedním klikem si setřídíte položky na současném trhu a rozhodnete se, jak snadné!

Low carb pudinky jsou chuťově velmi dobré

Co se v nich ukrývá? Nebojte, jen to nejlepší z přírody, low carb pudinky rozhodně neobsahují náhražky nebo zbytečnou chemii. Jen zkrátka vynechávají v co největší možné míře sacharidy, což je u keto diety zcela žádoucí. Když jim dáte šanci, budete si moci pochutnávat už za pár minut od prvotní myšlenky na sladké právě na pudincích – a žádné sušenky ze supermarketu už nedostanou příležitost zkazit vám dietní plány v době, kdy máte trochu slabší chvilku.