Proteinové tyčinkyProteinové tyčinky
  • Proteinové tyčinky
Low carb oříšková tyčinka NUTBAR 50 g
KetoMix Proteinové tyčinky s příchutí vanilky 16 x 40 g
530 Kč Cena za porci: 33,13 Kč Zobrazit
KetoMix Proteinové tyčinky s příchutí jahody 16 x 40 g
530 Kč Cena za porci: 33,13 Kč Zobrazit
Chia Shake Proteinová tyčinka MEALBAR Tropické ovoce 70g
49 Kč Cena za porci: 4,90 Kč Zobrazit
KetoMix Proteinové tyčinky s příchutí čokolády 16 x 40 g
530 Kč Cena za porci: 33,13 Kč Zobrazit
Chia Shake Proteinová tyčinka MEALBAR Banán v čokoládě 70g
49 Kč Cena za porci: 4,90 Kč Zobrazit
Chia Shake Dietní tyčinka Čokoláda+Pomeranč 30g
Chia Shake Dietní tyčinka Vanilka+kokos 30g
Chia Shake Proteinová tyčinka MEALBAR Arašídové máslo 70g
49 Kč Cena za porci: 4,90 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Proteinové tyčinky

Opravdu si pochutnat, a přitom stále držet dietu? Ne, to není nemožné, rozhodně nejde o nějaký bláhový sen. Dietní stravování se rozhodně nevylučuje s příjemnými gastronomickými prožitky, nikde není psáno, že snad musíte být o chlebu a vodě. Takový způsob hubnutí by se vám jistě zdál už první den poněkud nešťastným. A pozor, můžete opravdu mlsat, navíc prakticky bez sacharidů. Jejich přemíra totiž bohužel brání efektivnímu hubnutí, jak vám jistě potvrdí každý poctivý výživový specialista.

Proteinové tyčinky s vanilkou a čokoládou

Příchuť si samozřejmě zvolte podle svých osobních preferencí. O tom, že stovka lidí má sto chutí, se snad už ani nemusíme zmiňovat. Výrobci těchto doplňků pro keto dietu něco takového pochopitelně velmi dobře vědí. Banán v čokoládě nebo čokoláda s pomerančem, kombinace vanilky a kokosu nebo v amerických domácnostech tolik oblíbené arašídové máslo. Proteinové tyčinky jsou tedy zkrátka pohádkou, pokud jde o chuť – a pořád platí, že jste na dietě. Vyměňte čokoládové tyčinky plné cukru ze supermarketů za něco, co je mnohem zdravější. Setřiďte si jedním kliknutím podle cenovky nebo výrobce, vyberte si nejlepší poměr ceny a chuti. Máte rádi oříšky nebo snad spíš dáváte přednost čokoládě? Obě varianty jsou správně, navíc platí, že správný gurmán by měl ochutnat všechno!

Low carb tyčinky jsou příjemnou a rychlou svačinou

Rádi byste si dali něco sladkého, bojujete s pocitem viny, protože byste se prohřešili vůči dietnímu předsevzetí? Ne, to už vážně nemusíte! Low carb tyčinky jsou rozumným kompromisem, protože chuť na sladké dovedou zahnat na ústup, a přitom přinesou vašemu tělu pěknou porci kvalitních bílkovin. Přesně takových, na nichž stojí jídelníček v případě keto diety. Malá svačinka nikdy neuškodí, dejte si ji proto s chutí. Mějte vždy v kabelce v práci nebo v batohu na cestách zásobu těchto tyčinek a už vás nebudou lákat sušenky s mimořádnou porcí cukru, po kterých by vám nebylo dobře – a jež přitom stále najdete v nabídce moderních supermarketů. Aneb vyhýbat se zakázanému ovoci určitě půjde!