Díky velkému ochutnávkovému balíčku máte možnost vyzkoušet neprodávanější a mezi našimi zákazníky nejoblíbenější produkty. Ochutnáte tak konjakové přílohy v nálevu, konjakové přílohy bez nálevu, speciální řadu konjakových příloh pro sportovce a nízkokalorické dresinky.

Obrázek je pouze ilustrační. V tomto balíčku od nás obdržíte od každého typu výrobku nahodilý mix, některé z příloh se tak mohou shodovat (např. 2x penne v nálevu). Vždy však bude zachován počet  kusů příloh v nálevu, bez nálevu, CarbX a dresinků. Prioritně se snažíme balíček sestavit ze všech druhů příloh tak, abyste je mohli vyzkoušet všechny. 

Slim Pasta přílohy

Přílohy obsahují až o 94 % méně kalorií než běžné těstoviny. Jsou vyrobené z rostliny konjak, která je bohatým zdrojem cenné vlákniny glukomannan. Ta snižuje pocit hladu a má nejen prokazatelné účinky podporující hubnutí, ale také snižuje cholesterol a příznivě ovlivňuje vstřebávání cukrů a tuků v krvi. Slim Pasta je správnou volbou pro ty z vás, kteří neradi dělají kompromisy. Přílohy vás zasytí a to s minimálním množstvím kalorií, proto jsou vhodné pro sportovce a všechny, kdo chtějí nastartovat redukční režim.

Slim Pasta jako jediná konjaková příloha na českém trhu není průhledná a obsahuje minimum nálevu oproti konkurenci. Jako jediní v České republice také nabízíme variantu konjakových příloh bez nálevu.

Veškeré přílohy Slim Pasta jsou vhodné pro vegany, vegetariány, celiaky, při intoleranci na laktózu a všechny, kdo se potýkají s nadváhou či obezitou.

Jak připravit Slim Pastu

Otevřete sáček Slim Pasty, vylijte malé množství nálevu, 2–3 krát propláchněte studenou vodou, abyste je zbavili aroma, které je u konjakových příloh přirozené. U příloh bez nálevu proplachovat nemusíte. Slim Pasta se nevaří, je to již hotový pokrm. Dále s ní pracujte jako již s uvařenou těstovinou či rýží. Slim Pasta nemá žádnou chuť ani vůni, přijímají ji pouze z ingrediencí pokrmu, se kterými jsou smíchané.

Slim Pasta dresinky

Dresinky mají téměř nulovou kalorickou hodnotu. Neobsahují žádné cukry, tuky, soli, lepek ani laktózu, a proto jsou vhodné nejen pro zdravé stravování, ale především pro nízkokalorickou a nízkosacharidovou dietu. Jsou výborné do salátů, k masu a rybám nebo jako základ chutných pomazánek. 

Dresinky jsou vhodné pro vegetariány, celiaky, diabetiky a pro lidi potýkající se s intolerancí na laktózu.

UPOZORNĚNÍ:   Konzumaci Slim Pasty nedoporučujeme lidem, kteří mají problémy se zažíváním, chronickým onemocněním střev či Crohnovou chorobou. Vysoký obsah vlákniny glukomannan, která je běžně lidskému organismu velmi prospěšná, by mohla u lidí s tímto onemocněním vyvolat obtíže. Pokud si nejste jisti, zda váš zdravotní stav umožňuje konzumaci konjakových příloh, vždy konzultujte jejich užívání se svým lékařem.

Vyzkoušejte naše recepty.

Složení balíčku

4× Slim Pasta bez nálevu (200g): Penne, Špagety, Rýže, Nudle

2× Slim Pasta Carb X  (6×100g): Špagety, Nudle

3× Slim Pasta Pasta v nálevu (270g) : NudlePenneLasagne

2× dresink: Kečup, Dresink pikantní česnek

Slim Rice sticky

Upozornění: Veškeré informace o produktu Velký ochutnávkový balíček Slim Pasta výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce Slim Pasta (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - Slim Pasta.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Velký ochutnávkový balíček Slim Pasta?