Výhodné balíčkyVýhodné balíčky
  • Výhodné balíčky
Ketonová dieta na 4 týdny (140 porcí)
Sleva 2 401 Kč
5 800 Kč Cena za porci: 41,43 Kč Zobrazit
Ketonová dieta na 3 týdny (110 porcí)
Nejprodávanější
4 780 Kč Cena za porci: 43,45 Kč Zobrazit
Nízkosacharidová dieta na 4 týdny 152 porcí
Superpotravina
4 799 Kč Cena za porci: 31,57 Kč Zobrazit
Nízkosacharidová dieta na 8 týdnů 300 porcí
Superpotravina
8 990 Kč Cena za porci: 29,97 Kč Zobrazit
Mix Slim Nízkosacharidová Dieta na 8 týdnů 282 porcí
8 790 Kč Cena za porci: 31,17 Kč Zobrazit
Ketonová dieta na 2 týdny (70 porcí)
3 100 Kč Cena za porci: 44,29 Kč Zobrazit
Ketonová dieta na 7 dní (35 porcí)
Znáte z TV
1 112 Kč Cena za porci: 31,77 Kč Zobrazit
KetoMix 10x balení konjakových těstovin a proteinová tyčinka
Mix Slim Dieta na týden - 35 porcí
1 349 Kč Cena za porci: 38,54 Kč Zobrazit
Slim Pasta Výhodný balíček Slim Pasta Noodles (10 ks) 2 500 g
506 Kč Cena za porci: 50,60 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Výhodné balíčky

Začátky jsou vždycky těžké a o hubnutí to platí bezesporu dvojnásob. Musíme se hodně snažit, a především pak mít trpělivost, protože kila nejdou dolů sama od sebe. Nutná je tedy pohybová aktivita, přiměřená věku a kondici, ale neobejdeme se samozřejmě ani bez dílčích úprav jídelníčku. Nejde o žádnou vědu, klíčová je důslednost a promyšlenost. A především, neměli byste se nudit! A to pochopitelně ani na talíři, ten může být pořád plný barev.

Balíček keto diety na 4 týdny je dobrým začátkem

Chcete se pustit do hubnutí? A nevíte, jak začít co nejlépe? Dietní režim má samozřejmě jistá omezení, slazené kolové nápoje nebo mléčná čokoláda už nebudou vašimi přáteli. Nemusíte nikam spěchat a vše si pečlivě promyslete. A proč nezkusit balíček keto diety na 4 týdny? Během tohoto období už budete zcela jednoznačně vědět, jestli vám tento trend vyhovuje nebo zkusíte něco jiného. Ketonová dieta vás může provázet i déle, má několik fází a nejdůležitější je na ní zejména ta poslední, tedy udržovací. Nemusíte se rozptylovat dlouhou dobou strávenou v kuchyni, naopak, zkuste to jednoduše a soustřeďte se na cvičení a dietu, která vám bude v podobě balíčků připravená přesně na míru. Že snad bude fádní? Ale vůbec ne, připraveno je až 14 různých příchutí, takže šedá vám vůbec nehrozí!

Ketonová dieta na 4 týdny pomůže s metabolismem

Je příliš pomalý? Určitě ano, platí, že metabolismus potřebuje trochu delší dobu, aby se přizpůsobil dietnímu režimu. Ketonová dieta na 4 týdny mu ale velmi dobře prospěje. Navíc, začít s ní můžete ještě dnes. Vyzkoušejte ochutnávku a uvidíte sami, zda vám tento režim bude vyhovovat. Platí totiž, že keto dieta není pro každého – ale kdo se s ní sžije, může mu být dobrým partnerem na cestě za vysněnou postavou. Mnoho odříkání a cvičení, zdravý pohyb je také důležitý. Dejte si koktejl nebo porci těstovin, které jste ještě určitě neochutnali! Vybírejte si jednoduše podle různých kritérií, klíčovou roli hraje i cena.