coffee-4-slim

Nechte se povzbudit sametově jemnou chutí keto kávy Coffee4Slim, ideální, když držíte dietu. V chladných měsících roku vás bude hýčkat také Proteinové kakao s chutí lahodné horké čokolády a k chuti určitě přijde také velmi oblíbený bioaktivní čaj InThermo. Pečujte o sebe! 

✓ MyKETO Coffee4Slim, keto káva, 120 g, 60 porcí 

Keto káva! Ideální, když držíte dietu. Doplněk stravy s podmanivou chutí lahodné kávy, která si vás získá od prvního okamžiku. Nahraďte vaši běžnou kávu vynikajícím nápojem optimálním při hubnutí, Coffee4Slim®.

Upozornění: Vhodná již od 1. fáze hubnutí keto dietou. Vhodná pro kontrolu hmotnosti dospělých. Vhodná pro osoby, které mohou mít nedostatek látek s antioxidačním účinkem, vhodná pro diabetiky, vegetariány a osoby s nesnášenlivostí lepku. Není určena pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Obsahuje kofein jako přirozenou složku instantní kávy. Ukládejte mimo dosah dětí.

inThermo✓ MyKETO InThermo, bioaktivní čaj, 200g, 100 porcí

V chladných měsících roku instinktivně volíme takové nápoje, které nás nejlépe zahřejí. Výbornou volbou je instantní bioaktivní čaj InThermo, který díky termodynamickému efektu podpoří váš metabolismus. Dopřejte si ho každý den, horký či studený, dle vaší chutě a nálady! 

Upozornění: Již od 2. fáze hubnutí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Vhodný pro dospělé. Vhodný pro osoby s nesnášenlivostí lepku, vegetariány a diabetiky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Obsahuje přírodní zdroje kofeinu.

✓ MyKETO Proteinové kakao, 800 g, 26-40 porcí + šejkr zdarma

Kakao1_sejkrPoctivé proteinové kakao! S chutí lahodné horké čokolády. Bohaté na proteiny, vitamíny C, D, E, vitamíny skupiny B, MCT tuky z kokosu a unikátním keto sladidlem namísto běžného cukru. Nápoj v prášku. Dopřejte si kvalitní Proteinové kakao už dnes! Keto friendly. Pro dospělé, teenagery a děti od 6 let. 

Kakao_pictogramy

Reference_MyKETO_Tana

Upozornění: Veškeré informace o produktu Žhavé podzimní drinky (Coffee4Slim 120g+InThermo200g+Proteinové kakao 800g) výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce MyKeto (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - MyKeto.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Žhavé podzimní drinky (Coffee4Slim 120g+InThermo200g+Proteinové kakao 800g)?