Koktejly na hubnutí vám ušetří spoustu času a zajistí pravidelnou stravu

Proteinové koktejly - Shutterstock.com

Vanilka, višeň, ale také kokos nebo čokoláda. A samozřejmě také jahoda, ta jednoduše nesmí chybět. Mluvíme snad o zmrzlině? Ale vůbec ne, tentokrát jde o představení koktejlů, které jsou nedílnou součástí keto diety. Namíchat si můžete i příchuť manga, ananasu nebo pistácie, záleží jen na vaší volbě. A je jasné, že platí okřídlené úsloví o tom, že sto lidí má sto chutí, nebojte se proto připravit si směs podle chuti. S jednou příchutí by to přeci bylo nudné hubnutí a brzy byste ztratili motivaci do dalších kilogramů.

Proteinové koktejly na hubnutí mají výtečnou chuť

Obáváte se, že vám nepůjdou k duhu? Zbytečně, chuť je dobře vybalancovaná a když si vyberete oblíbené příchuti, rozhodně se nespletete. Srovnejte si jejich aktuální nabídku i podle cenové hladiny, stačí jediné kliknutí. Proteinové koktejly na hubnutí přitom neobsahují žádný přidaný cukr, a naopak dodá tělu potřebné bílkoviny. Ketonová dieta také v tomto směru určitě není fádní, neboť možností a kombinací jsou celé desítky. Příprava je navíc tak snadná, že vás bude opravdu hodně bavit – zvláště pokud nechcete kvůli dietnímu stravování zbytečně trávit čas u plotny nebo obecně v kuchyni. Proč raději své volné chvilky nevěnovat blízkým, že?

Proteinový nápoj je připravený během minuty

Rozmícháte prášek, přidáte příchuť, jednodušší už to být opravdu nemůže. Proteinový nápoj si můžete vychutnat i v meruňkové nebo cappuccinové variantě, vybírat tedy můžete z pestré palety různých chutí a vůní. Samozřejmě, aroma je důležité, jíst se přeci má všemi smysly! Proteinová dieta je vhodná i pro vegany nebo ty, kteří musí přizpůsobit svůj jídelníček intoleranci laktózy. Koktejl s velmi nízkým obsahem sacharidů je vhodným řešením nejen pro dietní stravování. Zkrátka vždy, když se chcete občerstvit, dodat tělu živiny a nestresovat se s vařením náročných jídel. Nápoje plné proteinů a skvělé chuti jsou tu pro vás, stačí jen ochutnat a dozvědět se, oč jste celou dobu přicházeli!