Provozovatel doLekárny.cz

Internet Invest, s.r.o
Přátelství 252, 435 42 Litvínov 8
IČO: 28725204
DIČ: CZ28725204
info (zavinac) dolekarny.cz

Upozornění:

Náš portál není klasickou a ani online lékárnou! Naše webové stránky nabízejí hlavně online katalog kamenných lékáren v České republice, v katalogu zobrazujeme informace jako adresa, mapa a kontakní údaje provozovny. Data jsou získávána z otevřených zdrojů SUKLu.

Náš portál také nabízí srovnávač produktů od některých českých a slovenských online prodejců ochranných pomůcek, antigenních testů i doplňků stravy. Nenabízíme srovnávání léků, léčiv apod. přípravků. 

Upozornění k informacím o produktech: Veškeré informace o produktech, fotografie i videa, pocházejí přímo od jejich prodejců (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout přes tlačítko Do obchodu, přímo na stránky prodejce.

Veškeré informace zveřejněné na této webové stránce jsou pouze informativního charakteru a jsou subjektivním názorem redakce. V žádném případě nenahrazujou lékařskou péči, neurčují diagnózu a ani nesuplují lékařské doporučení. V případě problémů kontaktujte svého lékaře a konzultujte svůj zdravotní stav s ním.