Problémy s erekcí jsou obvykle přičítány vyššímu věku

Shutterstock.com - problémy s erekcí

Dají se úspěšně řešit i v pokročilé fázi, lékařská věda jde neustále kupředu. Pacient se ale nesmí stydět promluvit o svých komplikacích, protože jinak nemá ošetřující lékař dostatek potřebných informací. Časté buzení v noci, odchody na toaletu, to jsou neklamné signály, že se dostavují potíže s prostatou a zejména po padesátce není radno je nějak podceňovat. Pokud nefunguje takzvaná předstojná žláza dobře, obvykle to ovlivní kvalitu erekce. Případně také milostný život bohužel zcela znemožní. Co s tím? Základem každé léčby je psychické rozpoložení, proto se nevzdávejte už předem!

Problémy s erekcí a pomoc z přírody

Přírodní preparáty, doplňky stravy, s nimiž může přijít zlepšení. Nejde však samozřejmě o léky předepsané v ordinacích ošetřujícím lékařem. Co o nich můžeme říci dalšího? Tak například to, že jsou v bio kvalitě, obsahují například výtažek z řeřichy peruánské nebo kotvičníku zemního. Problémy s erekcí, které trvají déle než půl roku, je však nutné prodiskutovat u odborníka. Jedno nebo dvě selhání v posteli ale ještě neznačí dlouhodobý problém, jde spíše o varování, zdvižený prst, který upozorňuje, že není radno brát podobné obtíže na lehkou váhu. V doplňcích stravy na podporu erekce nechybí ani vitamíny a minerály, mimo jiné jde například o důležitý zinek.

Erektilní dysfunkce souvisí i s životním stylem

Bez pohybu se žít nedá a zvláště pak, pokud chceme být zdravější, měli bychom tužit svou kondici pravidelně. Erektilní dysfunkce je propojená s životním stylem, proto je namístě se hned zeptat, jestli v něm snad nemůžeme něco vylepšit. Jít na věc jinak, zkusit cvičit, možná i posilovat, začít běhat a chodit do fitness centra. Zlepšení může přijít postupně, porucha erekce není řešitelná doslova přes noc, to bychom byli svědky dosud netušených zázraků. Samozřejmě, bylo by to příjemné, nicméně realita je poněkud jinde.