Proteinové omelety vás zasytí tak, že hubnutí nebolí

Proteinové omelety - Shutterstock

Připravíte si ji za pár minut a můžete si vybrat z několika různých možností, což je při dietním stravování samozřejmě skvělé. Odhoďte fádnost, teď nastupuje opravdový styl! Vejce, respektive vaječný bílek, patří k nejsnáze stravitelným potravinám vůbec. Není proto vůbec divu, že je možné tuto surovinu směle zařadit do klasické ketogenní diety, kde jsou porce bílkovin skutečně více než žádoucí. Minimum sacharidů, maximum proteinů, ale také výborná chuť. Kdo by si tedy dal omeletu? Prosím, nehlaste se všichni!

Proteinové omelety znamenají jednoduchou večeři

Nechcete strávit hodinu v kuchyni, jste unavení z práce nebo si chcete dopřát něco nového a dosud nepoznaného? Samozřejmě, proteinové omelety jsou ideální kandidát, a pokud jste se odhodlali ke keto dietě, můžeme vám je vřele doporučit! Houbová, sýrová, ale také zeleninová nebo jen v kombinaci s cibulkou a pažitkou, tedy prakticky čistá vaječná. Dejte si tu, na kterou máte chuť. Porovnejte si jednotlivé varianty, případně si kupte i cenově výhodnější balení, kde bude omelet připravených hned několik. Zásoby jsou totiž určitě dobrý nápad, zvláště pokud vám tato forma diety zachutná přímo na jedničku. Žádné míchání vajíček na oleji či na másle, zkuste to tentokrát o něco jednodušeji, ušetřete čas, který pak můžete věnovat svým nejbližším. Příprava zabere jen pár minut a už si můžete sednout ke stolu a prostírat. Kéž by jen šlo všechno v životě tak jednoduše!

Low carb omelety vám dopřejí sýr i žampiony

Osvědčené kombinace, které má snad každý rád. Minimálně, pokud jde o menu restaurací a recepty napříč internetem. Vaječná omeleta se výborně doplňuje s porcí sýra nebo třeba i pár pokrájenými žampiony, to ví přeci každý, kdo je alespoň trochu kuchařem. Low carb omelety pak jdou v tomto směru příkladem a je pravdou, že je low carb dieta díky nim ještě zajímavější. Dát si ale můžete i výborný koktejl nebo proteinovou tyčinku, proč by ne?