Proteinové palačinky milují nejen děti

Proteinové palačinky

Dopřát si něco opravdu skvělého, dezert, po kterém se budete doslova olizovat. Že snad má až příliš velkou porci cukru? Nebojte se, právě s palačinkami s vysokým obsahem proteinů vás podobné úvahy rozhodně nečekají. Stačí přitom jen chvilka, připravíte si je opravdu jen za pár minut, nemusíte také mísit jednotlivé suroviny. Porce totiž bude už připravena, vlastně jen stačí, když ji dáte na okamžik na pánev. Podobně jako při přípravě klasických palačinek, nicméně s jedním rozdílem. Tady jsou totiž sacharidy omezené na maximum možného!

Proteinové palačinky vám dodají i porci vitamínů

Vitamíny skupiny B, tolik potřebné „céčko“, ale i pětina doporučené denní dávky vitamínu E. Jistě, jsou to právě proteinové palačinky, které budou zdravím na vašem talíři – přesto však zdravím, co vám bude opravdu chutnat, nebojte se, že půjde jen o porci jídla, kterou si musíte u stolu doslova odbýt a přemoci se k ní. Nízkosacharidová verze palačinek nemá žádný lepek a nenajdete v ní ani glutamáty. Jinak řečeno, opravdu je zdravá a bude plná bílkovin, které vaše tělo zužitkuje prakticky dokonale. Hubnutí vás může bavit a s dobrou náladou půjdou kila dolů jistě lépe. Proč být v kuchyni celé hodiny a připravovat si náročná jídla? Objednejte si předem připravené porce na několik týdnů dopředu a vždy si je dopřejte během pár minut. Seřaďte si jednotlivé možnosti dle cenovky.

Low carb palačinky jsou pro dietu ideální

Víc bílkovin, a především pak výrazně méně sacharidů. Ale také vynikající chuť. Snídaně, oběd nebo večeře, na tom tolik nezáleží, naplánujte si svůj program podle libosti. Low carb palačinky umí být hodně zajímavým zpestřením dietního plánu. Dopřejete si je třeba s jahodovou nebo karamelovou příchutí? Variant je celá řada, nezapomeňte pochopitelně ani na tu banánovou, která bude oblíbená nejen u milovníků klasických tropických plodin.