Proteinové tyčinky znamenají velmi pestrý výběr

Proteinové tyčinky - shutterstock

Dopřát si něco výjimečného a nemít kvůli tomu pocit, že kazíte každým dalším soustem své odhodlání k dietě. Vychutnat si něco skvělého a vědět, že neděláte nic špatného. Porce bílkovin a vlákniny, cukrů je zde jen opravdové minimum. Přesně takové tyčinky by každý chtěl, že? Teď si je ale můžete snadno nakoupit do zásoby, zvláště pokud vám učaroval fenomén zvaný keto dieta. Právě díky němu si lze vyzkoušet, jak by vám vyhovoval dietní styl, kde se omezí sacharidy skoro až k nule a přidá se prostor proteinům a kvalitním tukům.

Ketonová dieta preferuje proteinové tyčinky 

Dáte si jednu dopoledne, druhou zítra večer. Nebo kdykoliv, kdy na ně dostanete chuť, jsou malé a vejdou se právě do kapsy. Proteinové tyčinky přinášejí čokoládu, vanilku, kokos a také oblíbený pomeranč, mango nebo další exotické plodiny, co máme všichni tolik rádi. A co jahoda? Ale jistě, samozřejmě, vždyť k mání je pestrá směsice, takže si můžete každý den v týdnu dopřát něco jiného. Ani v sekci dezertů a mlsání se nemůžeme nudit jedním a tímtéž, nebo snad ano? Ketonová dieta má svá pevná pravidla, ale tímto proti ní rozhodně nehřešíte, můžete si snadno dovolit pár lahodných kousků, se kterými se chuť na sladké rozplyne doslova a do písmene jako pára nad hrncem. Vyberte si i podle cenové hladiny, stačí jediné kliknutí!

Low carb tyčinky aneb na sladkosti není čas

Dejte si něco, co vám rozhodně zachutná, ale nepatří do kategorie klasických sladkostí, přesně tak se dají v krátkosti charakterizovat low carb tyčinky. Není snad, přísně vzato, cukr spíše drogou? Zvykneme si na něj snadno a rychle a jeho porce se musí často navyšovat, potom se přebytečných kil opravdu jen tak nezbavíme. Důležité je se ovládnout a začít jiný režim, jaký vám předepíše například právě low carb dieta. Říkáte, že přebytečná kila byste nejraději shodili co nejdříve? Pozor, nic se nesmí v životě uspěchat, protože lepší, než rychlost bude v tomto případě důslednost. Chuť na sladké určitě ovládnete s těmito výbornými tyčinkami.