Cambridge PRO maska používá trojitý filtrační systém. První vrstva zachycuje větší znečištění, jako jsou prachové částice velikosti PM10. Následuje třívrstvý filtr, který zastavuje téměř 100% menších částic velikosti PM2,5 a PM0,3. Vnitřní filtrační vrstva je látka vyrobena ze 100% aktivního uhlí, původně vyvinutá ministerstvem obrany Spojeného království pro chemickou, biologickou a jadernou ochranu. Uhlíkový filtr je ošetřen stříbrem, aby se zajistilo odstranění a zabití 99% škodlivých patogenů. Masku Cambridge PRO je možné používat až 340 hodin v závislosti na úrovni znečištění, které je vystavena. Pro průměrného zákazníka je to zhruba 3 až 6 měsíců opotřebení. Masku je možné během tohoto období mýt mýdlem a horkou vodou. Filtr je kvůli lepšímu těsnění všitý přímo do masky a po opotřebení je nutné vyměnit celou masku.

Maska Cambridge PRO vyhovuje široké škále testů, aby se zajistilo, že je účinná a bezpečná pro celou rodinu.

 

  • Certifikováno jako bezpečné pro děti podle 14 U.S.C 1278 a CFR Parts 1370 1501 1500.53 a 1500.44 (certifikované Bay Area Testing Labs)
  • Normy EN149 pro CE v Evropské unii (certifikované společností SAI Global a APAV Labs FR)
  • 99,6% účinnost filtrace virů a 99,7% účinnost bakteriální filtrace (testovány společností Nelson Labs USA)
  • Účinnost filtrace částic> 98%

(Kat. FFP2)

cambridgemask_filtration_technology

Upozornění: Veškeré informace o produktu Cambridge Mask The Admiral PRO S FFP2 výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce DrProtect (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - DrProtect.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Cambridge Mask The Admiral PRO S FFP2?