Dětské respirátoryDětské respirátory
  • Dětské respirátory
PARDAM Nanovlákenná maska BreaSAFE COMMUNITY MASK KIDS Varianta: růžová 5 - 7 let - různé barvy, záchyt FFP2
Dětský Respirátor FFP2 zelený - 50 kusů
1 165 Kč Cena za kus: 23,30 Kč Zobrazit
Dětský Respirátor FFP2 oranžový - 50 kusů
1 165 Kč Cena za kus: 23,30 Kč Zobrazit
Dětský Respirátor FFP2 růžový - 5 kusů
155 Kč Cena za kus: 31,00 Kč Zobrazit
Dětský Respirátor FFP2 oranžový - 10 kusů
235 Kč Cena za kus: 23,50 Kč Zobrazit
Dětský Respirátor FFP2 zelený - 5 kusů
155 Kč Cena za kus: 31,00 Kč Zobrazit
Respirátor dětský FFP2 barevný 10ks Barvy: Modrá
169 Kč Cena za kus: 16,90 Kč Zobrazit
Dětský Respirátor FFP2 růžový - 50 kusů
1 165 Kč Cena za kus: 23,30 Kč Zobrazit
Dětský Respirátor FFP2 černý - 5 kusů
155 Kč Cena za kus: 31,00 Kč Zobrazit
Dětský Respirátor FFP2 černý - 50 kusů
1 165 Kč Cena za kus: 23,30 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Dětské respirátory

Před covid 19 se musí chránit nejen dospělí. Prevence je důležitá ve všech věkových skupinách, nevyjímaje pochopitelně ani naše nejmenší. Děti samozřejmě nemusí nosit respirátory určené plnoletým, které mají úplně jiné rozměry. Existuje totiž varianta i speciálně pro ně, která odpovídá třídě FFP2/KN95 a nabízí lepší účinnost než např. podomácku vyrobené látkové roušky. Ty sice byly na jaře 2020 naprosto obvyklé, ale v dnešní době už máme jiné alternativy.

Dětské respirátory potěší svým vzhledem

Rodiče určitě motivují své ratolesti mnohem lépe, pokud bude na respirátorech veselý motiv a zapojí se také pastelové barvy. Bavlna je materiálem zajišťujícím pohodlí, a právě proto se tak často objevuje v našich šatnících. Neméně důležitou roli potom určitě sehraje i u dětských respirátorů. Bonus je navíc i v tom, že zbytečně nedráždí citlivou pleť. Potenciální problém je vyřešen, děti je budou s oblibou nosit. Stačí, aby se na nich objevil motiv zvířátek, květin nebo pohádkových postav, něco hravého a veselého. Nikde totiž není psáno, že standardní dětské respirátory jsou snad bílé jako plátno – naopak, čím více variant, tím větší zábava pro předškoláky i školou povinné.

Dětské respirátory ve větších baleních

Covid 19 nás nepochybně bude provázet ještě dlouho, proto je zcela namístě se chránit a převzít zodpovědnost nejen za sebe, ale i za své nejbližší. Sledujte také věk doporučený výrobcem, řadu výrobků na současném trhu lze doporučit rodičům předškoláků i školáků. Vyplatí se nakupovat ve větších baleních. Důležité totiž je, aby se jednorázový respirátor nepoužíval opakovaně. Nejen dětské respirátory totiž vyžadují patřičnou hygienu při používání.

Nezapomínejte na osvětu aneb dětské respirátory

Pozor, děti někdy nevědí, jak si respirátory správně nasadit a někdy mají i tendenci si jej snímat nebo uvolňovat při nošení venku. Připravme je proto na stávající situaci a vysvětleme jim, že je nošení těchto ochranných pomůcek v jejich vlastním zájmu. Dětské respirátory možná nejsou až tolik komfortní jako klasické chirurgické roušky, na stranu druhou pak ale nabízejí lepší ochranu, a to nejen před viry.