Dětská maska BreaSAFE® COMMUNITY MASK KIDS / TEENS je nanovlákenný opakovaně použitelný ochranný prostředek určený pro děti, který obsahuje nanovlákennou membránu NnF MBRANE - BreaSAFE®, která tvoří základ respirátorů třídy FFP2 a FFP3.

Výhody dětské masky  BreaSAFE® COMMUNITY MASK KIDS / TEENS

  • Obsahuje nanovlákennou membránu NnF - MBRANE BreaSAFE® od české společnosti PARDAM NANO4FIBERS
  • Opakovaně použitelný - respirátor je možné ošetřit dezinfekcí
  • Nosní klip pro lepší usazení na obličeji
  • Lehký a odolný - složíte do kapsy a jste vždy připraveni
  • Skvěle prodyšný, pohodlný a dobře padnoucí (různé velikosti)

Proč dětské respirátory neexistují a nelze je certifikovat jako respirátor FFP2?

Respirátory třídy FFP2 a FFP3 byly myšleny jako ochrana v lakovnách nebo uhelných dolech. Jsou zkoušené na dospělé plíce, vůbec se to nezkouší na dětech. Děti mají mnohem menší kapacitu plic. To znamená, že tyto ochranné pracovní pomůcky nejsou vůbec určené dětem, protože děti nepracují. Norma pro testování respirátorů není upravená tak, aby bylo možné otestovat a ocertifikovat dětské velikosti. 

Jak se liší velikosti teens a kids?

KIDS - určeno pro děti ve věku 5 - 7 let 

Rozměry: 14 cm od kořene nosu po konec gumiček, 10,5 cm od kořene nosu po bradu (spodní okraj)

TEENS - určeno pro děti ve věku 8 - 12 let 

Rozměry: 15 cm od kořene nosu po konec gumiček, 13,5 cm od kořene nosu po bradu (spodní okraj)


 

Pro lze dětskou masku s nanovlákennou membránu nosit opakovaně?

Interní testy prokázaly, že dětskou masku BreaSAFE® COMMUNITY MASK KIDS / TEENS si zachovává své filtrační schopnosti i po ošetření dezinfekcí. Tuto schopnost má respirátor díky inovativní nanovlákenné membráně NnF MBRANE - BreaSAFE®.

Jak se o dětskou masku BreaSAFE COMMUNITY MASK FFP2 Kids

Po každém použití doporučujeme aplikovat dezinfekci formou aerosolového rozprašovače na vnější i vnitřní stranu respirátoru. Pro tyto účely jsme pro vás připravili naše čistící prostředky pro nanovlákennou membránu.

Poslechněte si podcast s Janem Bukem o nanovlákenných respirátorech a jejich dezinfikování.

Upozornění: Veškeré informace o produktu PARDAM Nanovlákenná maska BreaSAFE COMMUNITY MASK KIDS Varianta: růžová 5 - 7 let - různé barvy, záchyt FFP2 výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce nanoSPACE (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - nanoSPACE.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem PARDAM Nanovlákenná maska BreaSAFE COMMUNITY MASK KIDS Varianta: růžová 5 - 7 let - různé barvy, záchyt FFP2?