Kvalitní silikonová polomaska polyGARD je příjemná na nošení nejenom kvůli nízké hmotnosti. Lícová část je vyrobena z měkkého silikonového materiálu. Střední část masky s výdechovými ventilky je vyrobena z lehkého plastu. Vzhledem k propracované konstrukci je možné masku rozebrat a následně ji vyčistit či prodezinfikovat.

Polomaska má dva nádechové ventily na které se přes bajonetový závit nasazují filtry. Upozornění: Polomasku používejte s 2 kusy stejných filtrů. Tato sada je včetně 2 výměnných filtrů.

Po zanesení filtrů je možné filtry vyměnit a polomasku opakovaně používat dál. Filtry jsou certifikované na vícenásobné použití - lze je používat i déle než jednu směnu. Životnost prachového filtru závisí na koncentraci prachových částic v pracovním prostředí. 

Použití: 

  1. viry, plísně, bakterie, jemný prach
  2. plynové filtry (není skladem)
  3. kombinace plynových a prachových filtrů

Upozornění: Veškeré informace o produktu Set polomaska polyGARD 7500 a 2 ks filtrů 2000 P3 výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce Mediskont (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - Mediskont.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Set polomaska polyGARD 7500 a 2 ks filtrů 2000 P3?