Černé rouškyČerné roušky
  • Černé roušky
Černé ochranné rouška na ústa chirurgické certifikované 50 ks
379 Kč Cena za kus: 7,58 Kč Zobrazit
Černá ochranná rouška na ústa chirurgické certifikované 1 ks
Jednorázové ochranné roušky 10 ks černé
50 Kč Cena za kus: 5,00 Kč Zobrazit
Černé ochranné roušky na ústa chirurgické certifikované 10 ks
79 Kč Cena za kus: 7,90 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Černé roušky

Elegantní barva, která je módní snad za každých okolností. Nejen proto, že opticky zeštíhluje, černá je oblíbeným odstínem pro šaty a obleky, stejně jako volnočasové oblečení. Chirurgické roušky, které vídáme v nemocničních zařízeních, jsou téměř vždy světle modré, ale to je spíše věc předpisů. My si můžeme vybrat jakékoliv, bez ohledu na barvu. A právě proto jsou černé roušky tolik populární. Velmi dobře ladí s oblečením a mají i řadu dalších výhod.

Černé roušky mají na trhu své místo

Je obvyklé, že v dnešních obchodech uvidíte modré a bílé roušky, ale zapomínat bychom neměli ani na růžovou. Do skupiny těch nejčastěji vídaných patří ale i černé roušky, po kterých je v posledních měsících poměrně vysoká poptávka. Rozhodně se vyplatí pořídit větší balení, které vyjde mnohem ekonomičtěji. Spočítejte si sami, kolik vlastně stojí jedna černá rouška, pokud jich pořídíte najednou třeba i několik stovek.

Černé roušky výborně ladí s oblečením

Nejen jednoduché, ale třeba i s nějakým vzorem, potiskem a tak podobně. Buďte originální a najděte si svůj osobitý styl! Černé roušky mohou mít vlastně desítky různých vzezření, ukážete jimi svůj názor, budete s sebou tímto způsobem neustále nosit například i oblíbený citát. Být vidět, a přitom splnit základní podmínky, tedy mít zajištěnou ochranu dýchacích cest. Zodpovědnost je dnes až na prvním místě a určitě nejde jen o to, že nenošením podobných ochranných pomůcek riskujete poměrně nepříjemný rozhovor s bezpečnostními složkami.

Jednorázové černé roušky jsou dobře prodyšné

Dýchá se v nich dobře, nebudou vás nikde tlačit, nehrozí ani vyrážky. Černé roušky mohou vypadat různě, ale mají jedno společné – kombinací s dalším oblečením se nabízí skutečně nespočet a milovat je tedy budou nejen ti, jimž na módě opravdu záleží. Nasadíte si je doslova za pár vteřin, nemusíte na nic čekat, prosit někoho dalšího z rodiny o asistenci. Příjemný materiál je pak zárukou, že budete celý den doslova jako v bavlnce.