Designové rouškyDesignové roušky
  • Designové roušky
TEX-TECH Jednorázové zdravotní roušky MASK FASHION RŮŽOVÁ 25 ks
219 Kč Cena za kus: 8,76 Kč Zobrazit
Antivirový nákrčník R-shield shield Light Adult White RESPILON
Respilon Respirátor VK RESPIPRO 2 ks hnědý Velikost: L
Antivirový nákrčník R-shield Light Adapted RESPILON
Cambridge Mask The 65Roses PRO S FFP2
Rouška folklorní s výšivkou
Cambridge Mask The 65Roses PRO M FFP2
Antivirový nákrčník R-shield Light Adult Black RESPILON
Cambridge Mask The Churchill PRO M FFP2
Cambridge Mask The 65Roses PRO L FFP2
Načíst další produkty

Designové roušky

Mohou vyvolat úsměv na tváři, potěší kolemjdoucí a zlepší jim náladu. A také platí, že na sebe upozorníte vlastní originalitou a jedinečným stylem. Roušky mohou mít tisíc a jednu podobu, takže je jasné, že si je můžeme přizpůsobit podle sebe. Éra látkových roušek šitých doma je sice zřejmě u konce, nicméně i roušky nebo respirátory v obchodech nabídnou mnoho barev a stylů, z nichž si můžete svobodně vybrat, co je vám milé.

Designové roušky aneb tisíce různých motivů

Který z nich si vyberete? Musí ladit s oblečením, ale také splňovat další požadavky, především pak ty spojené s komfortem při celodenním nošení. Designové roušky mohou dávat na odiv státní vlajky, loga sportovních týmů nebo jiné oblíbené emblémy. A to je ještě teprve začátek, protože se nabízí kupříkladu i motivy zvířat, rostlin, různých osobností, tištěných citátů. Kočka, sněhová vločka, puntíky jako na hrníčku, ale i filmový motiv. Vyberte si podle vkusu, vždyť fantazii se žádné mantinely nekladou a nabídka současných obchodů dává velkou příležitost zazářit. Mezi oblíbený motiv patří i maskáčový či ten nějak spojený se zimním obdobím. Konkrétní volba je pak na vás, nicméně pokud si pozvete na pomoc náš srovnávač, uvidíte, co je všechno na trhu k dispozici – jasně a velmi přehledně!

Designové roušky jsou tu nejen pro děti

Je jasné, že se v nich budou doslova vyžívat i děti, kterým na první pohled učarují. Proč by ale dospělí nesměli mít v sobě trochu z té dětské hravosti, že? Designové roušky proto mohou nabídnout stovky a tisíce podob. Pevný materiál, pohodlné nošení, možnost opakovaného použití nanoroušek, díky nimž je pak okolní svět mnohem veselejší i přes všechna aktuální omezení. Proč se alespoň občas nezasmát a trochu neodlehčit atmosféru? Není důvod brát se tak vážně, zvláště pokud při mračení zapojíte více než dvojnásobek svalů oproti vřelému úsměvu, jde tedy o poněkud namáhavější proces.